Dinosaurusi - delo bezboznika

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Nije bitno, dinosaurusi nisu ziveli sa ljudima, a i ovde se spominje mac neki, odakle dinosaurusima macevi ?
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Nije bitno, dinosaurusi nisu ziveli sa ljudima, a i ovde se spominje mac neki, odakle dinosaurusima macevi ?

Mi nismo bili tada živi - pa sa 100% sigurnošću ne možemo tvrditi ni jedno ni drugo.
Ja čitam što piše u Bibliji!
Ljudi su bili sa životinjama koje su opisane kao Dinači.
Nisu ih mogli ubiti ni mačevima ni kopljima.

---------------------------

Mač!?
Isus ima mač koji mu izlazi iz usta!?
-----------------------------------------

KAO mač - će biti realnije.
TAKO je jak, TAKO sječe.

Pogledaj neke rekonstrukcije nekih Dinača,
neki imaju rep kao mač.
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Mozemo tvrditi na osnovu dokaza koje imamo danas, ne vidimo dinosauruse u slojevima koji su mladji od 65 miliona godina, nasa vrsta je u slojevima mladjim od 200 000., tako da nije ni blizu.
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Mozemo tvrditi na osnovu dokaza koje imamo danas, ne vidimo dinosauruse u slojevima koji su mladji od 65 miliona godina, nasa vrsta je u slojevima mladjim od 200 000., tako da nije ni blizu.

Da li su ljudi malo inteligentniji od Dinača?
Jesu!
Zato niti nisu u slojevima sa Dinačima,
jer su se kod potopa spašavali bolje od Dinača,
i duže su izdržali.
Zato su Dinači u donjim slojevima,
a ljudi - slabo ih ima!?
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
a kornjace ? puzevi ? Oni su isto pametniji pa su kod potopa bili brzi ? NIje moguce da NI JEDAN dinosaurus nije presao tu granicu od pre 65 miiona godina, i da ni jedan covek nije udavljen u slojevima starijim od 200 000 godina, to jedino evolucija objasnjava, postepena promena zivota kroz milione godina.
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
a kornjace ? puzevi ? Oni su isto pametniji pa su kod potopa bili brzi ? NIje moguce da NI JEDAN dinosaurus nije presao tu granicu od pre 65 miiona godina, i da ni jedan covek nije udavljen u slojevima starijim od 200 000 godina, to jedino evolucija objasnjava, postepena promena zivota kroz milione godina.

Prije potopa, Bog je sakupio sve vrste životinja.
Plivajuće životinje - ne - plivale su.
..................................................................

Onaj koji vjeruje u T EVO - taj nije Kršćanin.
TI imaš pravo u to vjerovati - PO VJERI!
Isto kao ja - PO vjeri u Božju Riječ - Bibliju.
---------------------------------------------------

Ako ljudi i Dinači nisu živjeli zajedno,
kako to da u skoro svakoj kulturi ima pisanih sjećanja o Dinačima?
Kako to da ima tako puno slika Dinača i ljudi?
Kako to da ima tako puno kipova Dinača i ljudi?

A TI praljudi nisu nikada vidjeli Dinače,
jer ih dijele milijarde godina?
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Ne postoje slike dinosaurusa i ljudi ( jer nismo ziveli u isto vreme ) , malobrojne prevare su naravno uvek prisutne, ali svaka jeste upravo to, dokazana prevara. Sramota je sto u 2014 godini neki ljudi veruju u "kremenko i kamenko" verziju istorije.
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Ne postoje slike dinosaurusa i ljudi ( jer nismo ziveli u isto vreme ) , malobrojne prevare su naravno uvek prisutne, ali svaka jeste upravo to, dokazana prevara. Sramota je sto u 2014 godini neki ljudi veruju u "kremenko i kamenko" verziju istorije.

Pa što je loše kod Kremenka i Kamenka?

Pogledaj malo slike
http://www.traganja.com/misterije-inteligentnog-dizajna/106-hodati-sa-dinosaurusima

Da nisu zajedno živjeli - kako bi ljudi mogli napraviti tako vjerne kipove, slike, opise?

Ja vjerujem u Bibliju.
Zemlja nije starija od 5.700 godina.
Kako je po Židovskom kalendaru.

Stvaranje OD Boga Oca Jahve,
počelo je prije 5.700 godina.
 
Član
Učlanjen(a)
07.09.2012
Poruka
226
Ako su i postojali NEČEG su se pobojali {jer SVE DRUGE vrste još i danas brste - travu - PRAVU (i zeleniš svaki)} te nek' Kemiš shvati {On sa harmonikom, jeste k'o s' paprikom: i ona je PRAVA te ne boli glava (jer od njenih vitamina on ti svira K'O MAŠINA)!}: Kako onda sama anakonda (zmijetina teška, Čija li je "greška"? Jerbo i mamutu On ti sudbu ljutu jeste Uredio da bi se izjedio svako kome dinosaur prihod je jer sitni paor znanje PRAVO nema te zaradu baca za paradu faca samijeh crtaća sramnijeh golaća koji ih crtaju jer nisu u Raju - oni bili da bi mu javili kako onda da i anakonda nije postradala kad' velika jest' k'o oni te zarada - jad velika, pir Sotoni dalje pruža!

Za medalje, ta lopuža, varke sprema - Barke kad' ti nema!
Jer Nojeva Arka, ta nije i varka: Okeani, i oni su stvarni! Još i Duga tu nije poruga; jerbo SVETLOST njena KAK' JE ISKRIVLJENA!? Te SVEDOK Potopa čuva od... Potopa!: "I Reče Bog: Evo znak zaveta koji Postavljam između Sebe i vas i svake žive tvari, koja je s vama do veka: Metnuo sam dugu Svoju u oblake, da bude znak zaveta između Mene i Zemlje. Pa kad oblake Navučem na Zemlju, videće se duga u oblacima, i Opomenuću Se zaveta Svog koji je između Mene i vas i svake duše žive u svakom telu, i neće više biti od vode potopa da zatre svako telo. Duga će biti u oblacima, pa Ću je Pogledati, i Opomenuću se večnog zaveta između Boga i svake duše žive u svakom telu koje je na zemlji. I Reče Bog Noju: To je znak zaveta koji Sam učinio između Sebe i svakog tela na zemlji.") živa jeste? Čerez ČIJE ceste (jer ko luta nek' se drži Puta - PRAVOG, te biće i Roda slavnog: 1. Petrova 2,9!)?
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589

Ako te ne mrzi pogledaj klip, imas lepo objasnjenje za sve ove stvari koje si okacio, sve su poznate prevare.

Razmisli malo, kako nikada nismo nasli ni jedan jedini fosil coveka u istom sloju sa dinosaurusima, tacno se zna koliko su dugo ziveli i kada, kao i najverovatniji uzrok istrebljenja (krater od 180 km u novom meksiku datiran na tacno vreme kada njihovi fosili nestaju ).
Uvek postavim isto pitanje svim vernicima u mladu zemlju, kako smo preziveli udare masovnih asteroida ako je zemlja par hiljada godina stara, i odakle vulkani ovde.
Jos nesto, ljudi su izvlacili sante leda iz antarktika, znamo da se sloj u ledu slegne posle zima-leto ciklusa, neke sante imaju po 680 000 slojeva, kako to ako nista nije starije od par hiljada godina.
 
Natrag
Top