Dijeta za svaku ženu!!

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Najbolja dijeta: probušite kašiku, pa da vidiš kako kilogrami nestaju! A te fore "sve mi se lepi", ostavite za klub "debeli ali srećni"...

Liz Tejlor je nekad davno izjavila: "Dijeta je sasvim jednostavna stvar. Treba samo da volite ono što vam ne prija". :)
U probušenu kašiku ne verujem, teško da supica može da te ugoji. Ugoji te ono drugo, što bockaš viljuškom i li jedeš prstima.
A fore "sve mi se lepi" i "nadujem se i od vode", tu si apsolutno u pravu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
yes3 Naravno, to sa kasikom je fora, poenta je da koliko jedes toliko se gojis! Ko je jos video debele isposnike, ili jos bolje debelu decu(crnu) u Africi??? Od hleba i vode nema sta da ti se "zalepi"! Pa vi uzmite cips 12XL, flasu coca-cole, sedite ispred tv i uzivajte u velikom bratu...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
yes3 Naravno, to sa kasikom je fora, poenta je da koliko jedes toliko se gojis! Ko je jos video debele isposnike, ili jos bolje debelu decu(crnu) u Africi??? Od hleba i vode nema sta da ti se "zalepi"! Pa vi uzmite cips 12XL, flasu coca-cole, sedite ispred tv i uzivajte u velikom bratu...

E baš to. Zaprepastila sam se kad mi je jedan od najboljih drugova, inače ljuti kokakoličar, ispričao da je upoznao tipa koji radi kao tehnolog u Coca colli i koji kaže da se u onoj jednoj flašetini od 2l nalazi čak 16 supenih kašika šećera!!! To je jeziva količina obzirom da je jedna kašika valjda nekih 20-tak grama.
Sad će mi oni drugi reći da piju light varijantu, ali, bilo koji nutricionista će Vam reći koliko je tek to loše, jer od light varijanti, u kojima se koriste veštački zaslađivači, pada prirodan šećer u organizmu što isto tako nije zdravo.
Izvinjavam se što malo širim temu, ali ne bi se zvala "junk food" (đubre hrana), da stvarno nije tako.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Da,da, jedemo djubre, pijemo djubre, udisemo djubre, "duvanimo" djubre... i jednog dana i sami postajemo djubre!!! :-x Kvalitet hrane je sve losiji, ljudi sve bolesniji, cvetaju farmacija, prehrambena industrija, otvaraju se fitnes cenri, prodaju kojekakvi preparati za mrsavljenje, citav lanac prevaranata i mamipara, i svima lepo! A gde su "vezbali" nase dede i babe, koje su oni dijete drzali???
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Tako je, nisu sedeli ispred tv-a, digli sve 4 u vis, lelemudali po ceo dan, i kukali...
 
Član
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruka
23
Ja trošim čaj KIRKOLINU,i zadovoljna sam...a to je najeftiniji način.Znači posle svakog obroka Kirkolinu..dosta kretanja i eto koja kila manje,ako baš ništa onda te bar dobro očisti..pogotovo ko ima problema sa probavom,a i to je još jedan razlog za debljanje...još ako ste u Srbiji..problem riješen
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ja trošim čaj KIRKOLINU,i zadovoljna sam...a to je najeftiniji način.Znači posle svakog obroka Kirkolinu..dosta kretanja i eto koja kila manje,ako baš ništa onda te bar dobro očisti..pogotovo ko ima problema sa probavom,a i to je još jedan razlog za debljanje...još ako ste u Srbiji..problem riješen

Ja sam ranije pila Fructusov Fitness čaj, u iste svrhe. Sad više ništa. leti pijem zeleni.
 
Natrag
Top