Depiliranje muških intimnih delova tela

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Igi,Igi na ovoj trecoj na trenutak sam se zapitala sta ce ti gacice...uopste...msm nema potrebe:roll:
ja sam zadovoljna ali imam osjecaj da si na putu da prećeras...nemoj da prećeras...:???:
P.S.Mnogo ti slatka faca...:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Igore video sam slike i rećiću da dobro izgledaš, toliko dobro da je ovoj devojci iznad mene krenula pena na usta.

Možda te bude pozvala na žurku kad je bude pravila sa drugaricama.

Spremi tvog vojnika na najveće napore :)
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Igore video sam slike i rećiću da dobro izgledaš, toliko dobro da je ovoj devojci iznad mene krenula pena na usta.

Možda te bude pozvala na žurku kad je bude pravila sa drugaricama.

Spremi tvog vojnika na najveće napore :)

Ma kakva pjena...prevelik je on zalogaj za mene....vise ja volim "spadala":D
A zato ti meni to:???:
Andreas,Andreas:acute:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Pošto vidim da se žene nešto ne izjašnjavaju po ovom pitanju, da i ja dam svoje mišljenje, da malo pojačam brojnost.
Elem, u mojoj prošlosti bilo ih je nekoliko depiliranih, i mogu da kažem da je osećaj lep. Ono što je neko već rekao, glatko kod mene, glatko kod njega, pa baš prija.
Ali, daleko od toga da bi mi dlake ikada zasmetale. Sve je to normalno. Što reče Pyc, "pljucneš, pa nastaviš". :)
Prema tome, nikada ni od koga ne bih tražila da to uradi ako sam ne želi. A ako je sam na to već navikao, pa lepo je videti, a i osetiti. :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ne znam....svidja mi se kako izgleda do pola, a od pola nisam videla..pa ne mogu da kazem...(pricam o depilaciji a ne o Igoru,... mada je i on dobar oko pola)......wacko2...pobrljavih....
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Igi,Igi na ovoj trecoj na trenutak sam se zapitala sta ce ti gacice...uopste...msm nema potrebe:roll:
ja sam zadovoljna ali imam osjecaj da si na putu da prećeras...nemoj da prećeras...:???:
P.S.Mnogo ti slatka faca...:blum3:

Sto se tice gacica, ja ti necu braniti da ih skines, tako da ako mislis da su visak znas sta treba da radis... a ovdje svi kriju svoj pravi indetitet, mada neki od vas imaju na fejsu, tj vec sam ih vidjeo... ali ja sam opet postavio neke svoje slike, cisto da se vidi razlog zasto se depiliram ali i da pokazem da sve sto kazem ima svoj razlog, nadam se da su sada neke stvari malo jasnije... a lice, pa lice je tajnost za sada...

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ne znam....svidja mi se kako izgleda do pola, a od pola nisam videla..pa ne mogu da kazem...(pricam o depilaciji a ne o Igoru,... mada je i on dobar oko pola)......wacko2...pobrljavih....

Oko kog pola sam ja to dobar, sjevernog ili juznog???:dntknw:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Do pola si dobar a od pola neznam......ne vidi se dobro.....:girl_hide:
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
2
Ok, ako je to tvoje misljenje uostalom zato i jesam otvorio ovu temu... Mada ja mislim da se time i higijena dize na visi nivo, mozda grijesim...
...ne gresis, sigurno je da se higijena dize na mnoooogo visi nivo!! Sigurno je da je i nama muskarcima mnogo prijatnije da vidimo bar osisane devojke, ako ne obrijane ili sta vec, a sexualne fantazije, perverzije i stvar ukusa su sasvim druge teme...licno se ne brijem i ne depiliram, ali je potpuno ok da s vremena na vreme masinicom skratim svoje zbunove...:)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Moda je čudo .....a, i žabe .....uvek kada naiđe nešto novo.....prve dignu nogu....da promene obuću.....yes3.
 
Natrag
Top