Darkfall Unholy Wars

Učlanjen(a)
07.01.2014
Poruka
40
Uspeo sam da uštedim neke pare sada, i hteo bih da kupim neku multyplayer FPS survival igricu, koja ima bolju grafiku od Minecrafta i nekakav roleplay, msm da cilj igre ne bude samo puko preživljavanje (mada bi i to bilo ok), već i da ima neke questove i slične primese nekog adventuring-a. U svakom slučaju, prvo što mi je palo na pamet bio je WoW, naravno, i još sam video da košta samo 1400 dindži, pa reko taman, ali mi je drug rekao da mora i nešto mesečno da se plaća. Ja za to nemam, pa me interesuje da li postoji neka igrica slična onome što sam opisao u prvoj rečennici, kol'ko košta da košta, ali da ne mora da se plaća mesečno. Na Yahoo-u sam video ljude koji pominju Darkfall igricu i, ako je sudeći po review-ovima na Youtubu, baš je super, ali sad sam se skroz zbunio kad sam gledao kako da je kupim. https://ams.darkfallonline.com/AMS/ Jel neko može da mi objasni da li i ovde moram da plaćam mesečno (to je ono reccuring, pretpostavljam) ili ne. Da li postoji neki način da se to izbegne, predupredi, neki crack, a ako nema, da li znate neku drugu sličnu igricu koja neće morati da se plaća mesečno, ili svi MMORPG-evi tako funkcionišu. U tom slučaju može neki predlog o nekoj singleplayer igrici na tu foru? Hvala unapred. :)
 
Natrag
Top