Da mogu da se vratim u proslost voleo bih da upoznam...?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Bravo Nenade interesantno..:) Leonardo Da Vinci hm..misterija u slikarstvu on i njegovi kodovi misterija i dan danas.
Volela bih da sam upoznala Mona Lizu..tako zagonetan osmeh moze da ima samo ona,pitala bih je kako je to uspela da izvede kao smeje se a nije joj bas toliko smesno :lol:
I daa ..bas me zanima sta su vecerali na onoj poslednjoj veceri ocigledno im je prijalo niko u tanjir nije gledao,mada i nesto malo tanjira na tom stolu :???: no to bih ga pitala da mogu da se vratim u proslost :dntknw:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Da mogu da se vratim u proslost volela bih da upoznam Matu Hari ..to je bila spijunka svoje vrste i cudne sorte..:vorred:
Niko u trag nije mogao da joj udje a ona je sve tajne uspela da dozna ..izvlaceci informacije na vrlo cudne nacine :lol:
Sve te zene iz proslosti su bile genijalne Kleopatra..Jovanka Orleanka..Mileva Anstajn..yes3
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Kao prvo zavisi koliko daleko u proslost,ako bih isao do 100 god unazad uklonio bih jedno 10-tak osoba sa lica zemlje .Smatram da bi bez njih covecanstvo bilo mnogo srecnije(car Ferdinand,Hitler,Staljin,Musolini,Tito,itd....).Mada bi doslo verovatno do velikih promena u kontinumu jer za njihovog doba je napredovala industrija,nova otkrica,ali su bili i najveci pomori i jad.Svet bi izgledao verovatno mnogo drugacije nego danas...
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
49
kad bi ih i sklonio da uspe da se vrati uskočili bi drugi na njihovo mesto

,,sve je zapisano i nemože se promeniti ,,tako da imate foru samo da se vratite i popričate sa nekim............
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
49
ja nebi kod njih ni išao ja sam rekao gde bi i kod koga i šta bi mu zveknuo oglavu


nego nemože se promenuti zapisano peca29 bi da priča sa njima ili ih utepa
 
Natrag
Top