Da li ste psihopata?

7AF

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
664
Da ne treba iščupati čep slučajno? ahahahhahahhaha
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2010
Poruka
892
Verovatno postoji korelacija između ovakvog odgovora i psihopatskih karakteristika ali ovo nije ni blizu dovoljno da bismo nekome dali takvu "dijagnozu".

Ovu "zagonetku" je dao jedan psiholog/psihijatar zatvorenicima u jednom zatvoru. Uočio je da "točan" odgovor daje dio zatvorenika. Taj dio je imao psihopatske karakteristike ličnosti.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ovu "zagonetku" je dao jedan psiholog/psihijatar zatvorenicima u jednom zatvoru. Uočio je da "točan" odgovor daje dio zatvorenika. Taj dio je imao psihopatske karakteristike ličnosti.
E, sad mene zanima, kako je taj psiholog/psihijatar izvršio selekciju među tim tačnim odgovorima? Naime, nikako nije isključeno da su i "normalni" ljudi mogli dati tačne odgovore. Ili se radi o trendu?
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2010
Poruka
892
Ne, ne radi se o tome da su svi točni odgovori bili oni od psihopata. Ali većina psihopata (ako ne svi) su dali ovakav odgovor.
Naravno, nikako na temelju samo ovoga (što zapravo nije nikakav test) ne možemo reći da je netko psihopat.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
544
Ovu "zagonetku" je dao jedan psiholog/psihijatar zatvorenicima u jednom zatvoru. Uočio je da "točan" odgovor daje dio zatvorenika. Taj dio je imao psihopatske karakteristike ličnosti.

Ko je to uradio? Gde je to uradio? Kada je to uradio? Gde je objavljen rad?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Super! Sad si me utješila. Naime, i ja sam dokučio odgovor na ovo pitanje, pa kada sam pročitao tvoj post, pomislio sam..., hm!

I daj imena svih psihopata koji su odgovorili tačno,kao i njihove matične brojeve!
I očeva imena, radi genetike:D
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top