Da li slaviti subotu ili nedelju

Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
ne, kolega dragi
ti sam sebe varaš
Pavao i Barnaba su odavno kršćani
jesi li oni zajedno subotom ??

hajde dobro razmisli drugi puta prije nego što pišeš
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
ne, kolega dragi
ti sam sebe varaš
Pavao i Barnaba su odavno kršćani
jesi li oni zajedno subotom ??

S kim? S kim su Pavao i Barnaba zajedno subotom? Ili mi hoćeš reći kako su se Pavao i Barnaba subotom u sinagogi sastali na Euharistiju (lomljenje kruga) a onda navalili unutra oni tamburaši s trzalicama.

hajde dobro razmisli drugi puta prije nego što pišeš

Adriane, gdje ti nađe onog malog debelog što se valja i smije. Daj mi ga posudi da se izvaljam i ismijem.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
S kim? S kim su Pavao i Barnaba zajedno subotom? Ili mi hoćeš reći kako su se Pavao i Barnaba subotom u sinagogi sastali na Euharistiju (lomljenje kruga) a onda navalili unutra oni tamburaši s trzalicama.



Adriane, gdje ti nađe onog malog debelog što se valja i smije. Daj mi ga posudi da se izvaljam i ismijem.

Nije lepo smejati se na forumu o religij, to je neoziljno.
Treba pristupiti ozbiljno temi, sem u izuzetnim slucajevima..

Hriscani su se sastajali nedeljom na euharistiji , jedino to i pise u bibliji.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pa vama i jeste ozbiljna nauka smiješna, jer da nije vi bi je prihvatili.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
zdrav razum govori, da je Pavao zajedno sa Barnabom i Duhom Božjim u dan subotnji
a za Barnabu sada i ti već znaš ....
gdje su dvojica, tu nema samoće

Jao vama koji se sada smijete: jadikovat ćete i plakati!
Evanđelje Luka 6:25
Zaista, zaista, kažem vam: vi ćete plakati i jaukati, a svijet će se veseliti. Vi ćete se žalostiti, ali žalost će se vaša okrenuti u radost.
Evanđelje Ivan 16: 20

svijet - su nepokajani stanovnici u kojima nema Duha Svetog i ljubavi Spasiteljeve
to su svi antikristi, neprijatelji Evanđelja
njihovo je srce prazno i potamnjelo
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Pa vama i jeste ozbiljna nauka smiješna, jer da nije vi bi je prihvatili.

Ti si pomalo i u pravu. Znam ja da se radi o izuzetno ozbiljnoj nauci kojom ste ti i spedy istražili i otkrili kako su se Pavao i Barnaba (kršćanski dvojac) subotom krišom sastajali u sinagogi na Euharistiju, a onda bi nahrupili oni tamburaši i u pravilu natamburali Pavla. Rekoh, ozbiljna je to nauka, ali vjeruj da me toliko trese smijeh kad se sjetim ovih tamburaša da mi i ta ozbiljna nauka ispada iz ruku.

zdrav razum govori, da je Pavao zajedno sa Barnabom i Duhom Božjim u dan subotnji
a za Barnabu sada i ti već znaš ....
gdje su dvojica, tu nema samoće

Znam, evo baš rekoh tripi koliko cijenim ova ozbiljna istraživanja vas dvojice. Ali tamburaši, oni me zasmijavaju.

Jao vama koji se sada smijete: jadikovat ćete i plakati!
Evanđelje Luka 6:25
Zaista, zaista, kažem vam: vi ćete plakati i jaukati, a svijet će se veseliti. Vi ćete se žalostiti, ali žalost će se vaša okrenuti u radost.
Evanđelje Ivan 16: 20

Ellen White je drugima zabranila alkoholna pića i u najmanjim količinama, a sama je krišom pila. Ja sam siguran da bi i ti, kao Ellenin poklonik, drugima zabranio smijati se a sam bi se krišom smijao.

svijet - su nepokajani stanovnici u kojima nema Duha Svetog i ljubavi Spasiteljeve
to su svi antikristi, neprijatelji Evanđelja
njihovo je srce prazno i potamnjelo

Takve je Bog odbacio još 22.10.1844. Zar ne znaš to.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ti si pomalo i u pravu. Znam ja da se radi o izuzetno ozbiljnoj nauci kojom ste ti i spedy istražili i otkrili kako su se Pavao i Barnaba (kršćanski dvojac) subotom krišom sastajali u sinagogi na Euharistiju, a onda bi nahrupili oni tamburaši i u pravilu natamburali Pavla. Rekoh, ozbiljna je to nauka, ali vjeruj da me toliko trese smijeh kad se sjetim ovih tamburaša da mi i ta ozbiljna nauka ispada iz ruku.



Znam, evo baš rekoh tripi koliko cijenim ova ozbiljna istraživanja vas dvojice. Ali tamburaši, oni me zasmijavaju.



Ellen White je drugima zabranila alkoholna pića i u najmanjim količinama, a sama je krišom pila. Ja sam siguran da bi i ti, kao Ellenin poklonik, drugima zabranio smijati se a sam bi se krišom smijao.



Takve je Bog odbacio još 22.10.1844. Zar ne znaš to.
Svoje dokaži Biblijom a ne blaćenjem adventista i EGW.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Svoje dokaži Biblijom a ne blaćenjem adventista i EGW.

Koje, da su svetog Pavla tamburali? Pa evo ti:

2 Kor 11,23-25: U naporima - preobilno; u tamnicama - preobilno; u batinama - prekomjerno; u smrtnim pogiblima - često. Od Židova primio sam pet puta po četrdeset manje jednu. Triput sam bio šiban, jednom kamenovan ....

Evo pa vidi. Znam ja da tebi sveti Pavao nešto ne "miriše", brlja nešto o čovjekovoj duši, ali valjda mu je ovo za vjerovati.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Koje, da su svetog Pavla tamburali? Pa evo ti:

2 Kor 11,23-25: U naporima - preobilno; u tamnicama - preobilno; u batinama - prekomjerno; u smrtnim pogiblima - često. Od Židova primio sam pet puta po četrdeset manje jednu. Triput sam bio šiban, jednom kamenovan ....

Evo pa vidi. Znam ja da tebi sveti Pavao nešto ne "miriše", brlja nešto o čovjekovoj duši, ali valjda mu je ovo za vjerovati.
I gdje to dokazuje nedelju?
 
Natrag
Top