Da li mislite da su sve plavuse praznoglave?

Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Definitivno nisu. Uzmimo za primer Jelenu Kurleušu....

Bez obzira na to što peva kao upošljena brusilica pod slabim naponom, sve ostalo radi savršeno i tačno zna šta radi. I ume da poklopi svoje "natjecateljke" jednom rečenicom. Više njih odjednom.

Ako na to dodamo i da je Nikol Kidmen... pa, naginje ka plavom.... ne znam... Nikol definitivno ne deluje kao retard, jel' da?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Definitivno nisu. Uzmimo za primer Jelenu Kurleušu....

Bez obzira na to što peva kao upošljena brusilica pod slabim naponom, sve ostalo radi savršeno i tačno zna šta radi. I ume da poklopi svoje "natjecateljke" jednom rečenicom. Više njih odjednom.

Ako na to dodamo i da je Nikol Kidmen... pa, naginje ka plavom.... ne znam... Nikol definitivno ne deluje kao retard, jel' da?

Amin......
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Kod:
http://www.google.com/search?hl=sr&source=hp&q=stupid+blondes+video&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Naravno da ne,ali ne shvatam zasto su muskarci optereceni njima.

Puno su ljepse crnke i brinete :)
Ne kazem zato sto sam ja brineta,nego zato sto je zaista tako :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
sve zavisi...ima i praznoglavih,ali ima i jako inteligentnih,tako da se ne moze globalizovati,da li su praznoglave...
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
da,imao sam par puta slucaj da upoznam extra ribu ovako i onda PROZBORIS koju snjom i skontas da je paglu...:\
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
da,imao sam par puta slucaj da upoznam extra ribu ovako i onda PROZBORIS koju snjom i skontas da je paglu...:\

Zato ja i neznam kakva je bari dok ne krene spika ... Tek tada znam na cemu sam. A ovo za plavuse, iskreno ne znam ... Zezamo se mi ovde ali ima dosta plavusa [poznatih licnosti] koje su uspele u zivotu, uopsteno gledano, imao sam ranije neke ortakinje plavuse i nijedna nije bila glupa ... Ne znam, ako gledamo sa saljive strane i kontamo viceve onda jesu glupe ali ovako ... Ne mora da znaci pravilo i uglavnom i ne znaci ...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Zato ja i neznam kakva je bari dok ne krene spika ... Tek tada znam na cemu sam. A ovo za plavuse, iskreno ne znam ... Zezamo se mi ovde ali ima dosta plavusa [poznatih licnosti] koje su uspele u zivotu, uopsteno gledano, imao sam ranije neke ortakinje plavuse i nijedna nije bila glupa ... Ne znam, ako gledamo sa saljive strane i kontamo viceve onda jesu glupe ali ovako ... Ne mora da znaci pravilo i uglavnom i ne znaci ...

Drugim rečima...." Mož biti...a i ne mora "......yes3
 
Natrag
Top