Da li je moguce voleti dve osobe istovremeno?

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Pitam se koliko tek veliko srce ima neki šeik u haremu ? :lol: :lol: :lol:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Mada ovo moze komotno da se svsta u humor ipak je na neki nacin vezano za ovu temu.....

Pricaju dve komsinice uz kaficu pa ce prva...jesi li cula... da zene koje imaju mala usta mogu da vole samo jednog muskarca... a druga ce...pa da, pa da.....a prva nastavlja... a one zene koje imaju velika usta mogu da vole dva muskarca....
a druga ce... ma jelte..
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Nije:kao prvo-uvijek će jedna prevagnuti,kao drugo-kod ove druge ćeš voljeti ono što nema prva.A opet zavisi od osobe do osobe.

ali jedno znam-može se patiti zbog obe :(
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2010
Poruka
89
Kratko i jasno- da, još kako.
Iako nisam osoba koju bi ljudi opisali kao emotivnu/otvorenu/druželjubivu, ovo mi je sasvi poznato, mada ga ne treba izjednačavati sa sedenjem na dve stolice, budući da je to po meni najgore moguće razrešenje uvrnute situacije.
A rešenje je sasvim jednostavno zapravo: dugoročnije planiranje uz razmišljanje ,,šta je ono što JA zapravo želim da se dogodi''.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Možda iscrpljujuće samo za muškarca...:blum3:
Nemoj da mi zameris.... nisam te uzeo na pik......

Kad si matorko onda strada " trosna srcka ".....ali ....kad si mlad ( i mocan ) takva veza samo pumpa adrenalin....treba probati....od price nema vajde....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
32
Ne moguce je voljeti u isto vreme dve osobe,mogu samo neki koji ne znaju sta je to prava ljubav i ne osecaju svu toplinu koja ona pruza i koja se usmerava samo ka jednoj osobi.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Po meni, ne mogu se voleti ISKRENO dve osobe, uvek je neko na prvom mestu. Možeš ludo voleti nekog, a prema drugoj osobi da osećaš simpatiju, fizički da te nenormalno privlači,...
 
Natrag
Top