da dobijem sedmicu na lotu otisao bih...

da dobijem sedmicu na lotu gde bi otisao...

  • Crna Gora

    Votes: 0 0,0%
  • Hrvatska

    Votes: 0 0,0%
  • Italija

    Votes: 2 16,7%
  • Grcka

    Votes: 1 8,3%
  • Francuska

    Votes: 1 8,3%
  • Nemacka

    Votes: 0 0,0%
  • Tunis

    Votes: 0 0,0%
  • Brazil

    Votes: 1 8,3%
  • SAD

    Votes: 1 8,3%
  • Spanija

    Votes: 0 0,0%
  • Australija

    Votes: 1 8,3%
  • Velika Britanija

    Votes: 0 0,0%
  • Svajcarska

    Votes: 0 0,0%
  • Egipat

    Votes: 1 8,3%
  • Ostao bih kuci

    Votes: 4 33,3%

  • Total voters
    12
  • Poll closed .
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Nije taj Las Vegas ništa posebno, ja sam se pre 15-ak dana vratio upravo iz Vegasa... ;)

Ima 25x ekskluzivnijih mesta na zemlji da ti pamet stane!
Verujem, ja najviše volim svoju zemlju, ali mi se učinilo kao mesto za bahaćenje i rasipanje, i već kad dobijem toliko keša, da malo glumim ludilo...
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Recimo Atlantic City je meni 2x bolji od Vegasa... Ali oba grada su full ali ne toliko kao što se priča po televizijama i novinama :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
U najužem izboru bili bi tradicionalna Francuska i Nemačka, Sankt Petersburg mada mislim da bi na kraju pobedili ostrvo Kapri i Firenca. Odatle već nije daleko da se poseti Egipat preko Malte. Mada na kraju bi možda pao i neki put oko sveta :)
Naravno zavisilo bi od toga šta će draga da kaže ali pošto nisam u vezi a najbliže društvo je ili braku ili u ozbiljnim vezama, verovatno bi se avantura odložila. Ali to sad kažem.
U stvari tačno znam kakva bi bila ruta ali ne smem da kažem da me ne bije maler. Znači još samo da kupim listić :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Otisla bih kuci. Tamo se pozabavila enterijerom i exterijerom, svog novog stambenog prostora a onda otisla na zasluzeni odmor u neke toplije krajeve...:beach:
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
15
Skandinavija definitvno, prvo Norveska priroda, sve do samog severa da vidim ponocno sunce i Auroru Borealis, pa Island, mozda posle Svedska... I na kraju ostanem u Norveskoj da zivim
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Posle onih minus 21 stepen od jutros, definitivno u toplije krajeve, bilo gde i nikad više da ne vidim sneg, led ni bilo šta što podseća na zimu... :hysteric: kad će prolećeeee
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Skandinavija definitvno, prvo Norveska priroda, sve do samog severa da vidim ponocno sunce i Auroru Borealis,


Ova pojava se obično "gleda" sa južnog dela Aljaske... Aranžmani nisu skupi oko 1800€, 5 dana u ekskluzivnim drvenim kućicama na sred glečera. Avionski prevoz, smeštaj, hrana, piće, takse, vize sve uključeno u cenu.

Kažu ljudi da bi dali i 6500€ koliko vredi da se vidi taj fenomen...
 
Natrag
Top