Cudan zvuk Procesora

Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
ne znam ljudi sto se tice rada racunara prezadovoljan sam , samo me je strah da ne bi crklo nesto .
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
To je gemuštricirana gepufna i ona ti stoji odmah iznad škafiškafnjaka. Ako pukne gepufna puknut će i škafiškafnjak koji će da povuče za sobom i geštucnu a tada si nahebo...:)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Imaš fx procesor i stock cooler i normalno da zuji tek ćeš da čuješ kad dođe leto.
Ti kuleri imaju do 6000 obrtaja.
Za fx procesore najbolje je što pre skinuti stock kuler i ubaciti neki recimo cooler master 212evo ili slični
Inače je ovako nepodnošljivo.
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Joj ljudi 1000 sam puta rekao da nije do kulera jer sam ga gasio i idalje se cuje taj zvuk , znaci gasio sam kuler i procesor daje piskutav zvuk isti kao i kad kuler radi. Takodje primjetio sam da je zvuk prisutan samo kada je nesto pokrenuto u sistemu , takodje i ovo je vrlo zanimljivo npr pokrenem Google Chrome i kad ga minimizujem pistavi zvuk prestaje kada stisnes da se ponovo pojavi na ekranu pocne pistavi zvuk. Tacno u tom trenu minimizovanja i vracanja prestaje i pocinje zvuk.

Taj zvuk nije jak , probao sam ga snimiti ali je ne moguce jer nije dovoljno glasno .
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Jedino ako izmedju kulera i procesora nije ostao milimetarski vazdusni tunelcic pa sad vazduh usled extremne toplote struji i izaziva efekat ko da duvas kroz pistaljku ,al to brate ako imas zivci slusaj ,ja kakav sam ja bih u nekom momentu sutnuo kuciste s nogu,to ti je slicno onom mucenju kad vezu coveka ,pa mu iznad glavu kap po kap kapuce voda da bi poludeo....ipak ti to vrati u servis ...po meni najbolje resenje...a mozda je i nesto opasnije ...naj gore od svega je sto si to znao ,a nisi nista preduzeo....
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
ma nema sanse da ostane prostora izmedju. Ma ne smeta meni to toliko samo ne bih da mi crkne procesor.
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Jebem ti plocu kad nova ma joj kondenzatori ne valjaju. Inace maticna je Asus M5A78L-M LX
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Joj ljudi 1000 sam puta rekao da nije do kulera jer sam ga gasio i idalje se cuje taj zvuk , znaci gasio sam kuler i procesor daje piskutav zvuk isti kao i kad kuler radi. Takodje primjetio sam da je zvuk prisutan samo kada je nesto pokrenuto u sistemu , takodje i ovo je vrlo zanimljivo npr pokrenem Google Chrome i kad ga minimizujem pistavi zvuk prestaje kada stisnes da se ponovo pojavi na ekranu pocne pistavi zvuk. Tacno u tom trenu minimizovanja i vracanja prestaje i pocinje zvuk.

Taj zvuk nije jak , probao sam ga snimiti ali je ne moguce jer nije dovoljno glasno .

Druže, ne može procesor da pišti...može da krči, šušti hdd..može da pišti napojna ako su kondenzatori naduvani...ali procesor ne može...
 
Natrag
Top