Cubase 5

Član
Učlanjen(a)
28.06.2010
Poruka
3
Instalirao sam Cubase 5 sa svim dodacima na laptopu, ali ton neće da radi!!! U Audio Activity (Mix chanal-u) ima linija koja pokazuje liniju da se zvuk očitava, ali se ne čuje!!! Da li mi neko može pomoći???
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
3
instaliraj asio4all drajvere. Kad to uradis moras u podesavanjima (audio i midi -driver-) da oznacis asio4all i mora da radi.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
14
A sta ti konkretno treba? Ne moze sad ovde da se istrese kompletno znanje iz glave... Inace, snimanje zvuka, mix i mastering se na isti nacin rade u bilo kom programu namenjenom za to. U jednom treba da kliknes ovde u drugom onde ali to vec nema veze sa sustinskim poznavanjem rada sa snimljenim zvukom. Bitno je poznavanje teorije i praktican rad a u kom programu ces raditi je nevazno. Znati gde da kliknes je samo propratna pojava procesa ucenja.

Samo posedovanje programa te ne cini producentom ili kompozitorom. Evo, ja imam instaliran Word pa me to ne cini piscem. Dakle, pitaj sta ti nije jasno i koristi izvore, najbolje ne besplatna uputstva vec ona druga medju koje spadaju i knjige. Jos ako imas pored sebe nekog da ti pokaze detalje, odlicno. Nadam se da ce neko moci da ti odgovori, ovde ili na nekom drugom mestu.
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
I ja sam instalirala cubase 5 .Imam malu miksetu yamaha MG102c koja je priključena na komp , a u nju mikrofon behringer i naravno dobri zvučnici.E sve to fino funkcioniše samo kada otvorim cubase da nešto snimim nema mi one trake za snimanje uopšte mi ne reaguje na mikrofon ili ja to neznam da napravim u programu sve one cake...Molim ako neko može fino da objasni gdje ,šta, kako...čitala sam neke tutorijale ali opet ništa ..instalirala sam i ovaj drajver asio4all ...Hvala..
 
Natrag
Top