__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ma nista ovo je sala. Ajd postavite SS kad je na serveru 15vs15?? Uskoro neki moji :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
A sto ti mrtav server?


server.png
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
E nzm poslao sam poruq KGB-u nesto je se desilo jutros i dok sam bio na njemu ugasio je se ........ a isao sam u Gpanel i idem restartuj server ono izadjem USPESNO OBAVLJENO!!! ali i dalje je serv mrtav i nmg da pristupim FTP-u kaze Greska! :(
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
jaoooo sredicu te .......... kako smes moje kolege admine da DERES xD ........ aj protiv mene tako :p
 
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
155
Alo ljudovi jos malo ma od mene neki score dobar
imam jedno pitanjanje vidim da ste ovde svi za cs experti dal nekko moze da mi posatavi counter strike v42 ali sam linkovima ako neko ima v42 pa da mi instlaaciju prebaci na rapidshre da skinem meni kad kinem ono cs-skinime/full tako nesto kaze virus
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Alo ljudovi jos malo ma od mene neki score dobar
imam jedno pitanjanje vidim da ste ovde svi za cs experti dal nekko moze da mi posatavi counter strike v42 ali sam linkovima ako neko ima v42 pa da mi instlaaciju prebaci na rapidshre da skinem meni kad kinem ono cs-skinime/full tako nesto kaze virus

Svima kaze virus ako koristis Avir-u...Ti instaliraj pa posle obrisi instalaciju i tako ces ukloniti virus ako on uvopste postoji...
 
Natrag
Top