CPU na 100 %

Član
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
8
3l84us7c50tqvwhyi7n.jpg


OS je Ultimate , kada je pretraživač zatvoren CPU pada na 2-5 ,
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Skini stariju verziju Google Chroma da ti manje tereti racunar jer kad otvoris GC task menager vidjeces da ima dosta stvari koje su pokrenute uz sami chrome.
Ako starija verzija ne pomaze onda uzmi CCleaner i ocisti kes memoriju i sve kolacice, pogasi programe koji se pale pri startu kompjutera.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Koliko sam ja razumeo, cpu ode u 100% koji god pretrazivac da otvori, ako je tako jedino 100% delotvorno resenje je reinstalacija, jer je pokupio neki virus koji ne moze da se ukloni ni antivirusom ni antimalwerom. Ne verujem da ce resiti, probaj sve, antiviruse, cleanere, ako ne uspe, mora nov sistem. Za win 7 pozeljno bar 2 gb rama, 1gb je minimum svih minimuma.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Mozes se sedmica goniti i na 1 gb rama ali njemu nesto gusi CPU, a koliko vidim na slici u Everest task menager najvise vuku neki sistemski procesi, mozda je pokupio neki virus i tesko ce ga naci.
Ako je to u pitanju novi sistem ne gine.
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Do juče sam imao isti problem, skenirao sam PC sa system mechanicom i malware bytesom i uklonio, blokadu svc hosta i cpu koji je držao satima je ustvari ubačeni virus tj njih 17 oro, sve sam ih uklonio, reanimirao sistem i sad radi kao bonbonica, u pravu je kolega milans1111. Želim ti sreće da to središ, znam da je stresno, samo hrabro:mig:
 
Učlanjen(a)
07.01.2014
Poruka
40
Ja bih ti preporučio da uradiš backup i da potpuno reinstaliraš sistem, meni tu nešto smrdi na maliciozne softvere... Ako je i dalje sve isto, instaliraj neki drugi, lakši operativni sistem, tipa XP ili nešto slično, za internet ti ne treba ništa drugo, a i 65% igrica za 7 možeš i na XP-u... Ako ne možeš da kupiš XP i nisi našao pirateriju, skini ReactOS Free, bukvalno isti XP, samo sa drugačijim nazivima, a i besplatan je... Ako i to ne uspeva, nešto nije u redu sa procesorom i onda nema druge, kupuj novu ili nadograđuj postojeću mašinu, jbg...
 
Natrag
Top