Cool Edit pro

Operativni sistem na racunaru mi je Windows 7 a kada instaliram Cool Edit Pro (verzije 2.0 ili 2.1) ne rade dobro... Interesuje me da li postoji slican software za audio obradu koji radi na windows 7?
 
jesi li pokusao sa compability mode??????

izaberi da se pokrece kao pod win xp sp3 pa probaj, mozda ce raditi
 
Adobe je jos 2003. g. preuzeo tehnologiju od Syntrillium Software (autori Cool Edit programa) i iste godine na toj osnovi predstavio program Adobe Audition.

Tako da ti lepo uzmi Audition i to je to. Vec godinama ga drze na verziji 3 zato sto forsiraju potpuno svoj Soundbooth ali je Audition bolji i potpuniji program za rad sa snimljenim zvukom. Nisam pratio poslednje price sa Soundbooth pa mozda ima neku sitnicu koju nema Audition.

Neki su qkali na stabilnost pod Win7 ali ako cesto lupas Save, ne bi trebalo da bude problema i ako se srusi koji put.

Postoji i nelegalna portabl verzija koja se, kao i svi ostali portabl programi, ne instalira vec samo pokrene (najbolje sa hard diska a ne sa CD, DVD ili flesa).

Ako ti je do multitrackinga, ima tu svasta od programa, ne moras da se ogranicis samo na Cool Edit ili AUdition - Cubase, Nuendo, Sonar, Reaper (bas mali)...takodje i u portabl verzijama.

Da, znam, ima onih koji se tvrdoglavo drze bas Cool Edita...ali to vec nema veze sa tehnikom vec sa drugim granama nauke ili jednostavno sa emocijama.;)
 
Uzmi Adobe Audition CS6, Adobe je davno kupio Cool Edit tako da mu je jako sličan a provjereno radi na sedmici.
 
Natrag
Top