Član
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
16
da li može da se igra CoDMW2 na kompu sa sledećim karakteristikama jer mi uvek prekine igru na istom mestu(pre akcije kod petropavlovska)i restartuje mi komp sam od sebe.
winxp sp2
1GB of RAM
hdd160GB
intel celeron CPU dualcor 1,61GHz
NVIDI GeForce 8400 GS
ili je u pitanju nešta drugo...
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Da mozda je konfiguracija malo slabija ali bi trebalo da radi na manjim performansama.
Ovako, to ti se desava usled nedostatka RAM memorije.
Znaci ili pogasi sve programe pre pocetka igranja ili ubaci jos 1Gb memorije.
Ako to ne uspe onda je do igre.
nadam se da sam ti pomogao..pozzzz....
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Probaj da sve opcije prebaciš na low znaži kvalitetu slike i to trebalo bi da ti pomogne malo.
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
ja ne mislim da je do rama,ali valjalo bi ti u svakom slucaju jos giga, ali ako ti pre toga radi lepo i bez seckanja, onda je mozda i nesto do igrice...
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
98
moze da bude do graficke takodje.....previse detalja i onda mrak izbacuje napolje............................ali ipak tebi nije losa graficka trebalo bi bar da podrzi na losijoj grafici...............mozda je ipak do igre................
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ovako ćeš da preskočiš sve to razmišljanje oćo-neće na tvojoj konfiguraciji

Kod:
http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/

Samo ukucaj naziv igre pa klikni Can you run it
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
98
can you run it uopste nije pouzdan program naprimer imas 6gb slobodnog prostora i kao nemoze da ti radi i ti to poslusas i neskines igru...kao nemozes da obrises nesto da dobijes jos 3 gb.....veoma glupo
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
can you run it uopste nije pouzdan program naprimer imas 6gb slobodnog prostora i kao nemoze da ti radi i ti to poslusas i neskines igru...kao nemozes da obrises nesto da dobijes jos 3 gb.....veoma glupo

can you run it je pouzdan program, koji nam kaze za neku igru sta mi trenutno imamo od komponenti, da li je to dovoljno ili ne, i ako nije sta bi trebalo da odradimo da bi nam igra radila...
konkretno, ako nam recimo za call of duty treba 12 gb, a mi imamo 6gb, program ce nam skrenuti paznju da moramo osloboditi bar jos 6gb, tako da program uopste nije glup, a i prevashodno je namenjen da utvrdi da li grafika i procesor mogu da izguraju tu igrusmile3
pozzzz
 
Natrag
Top