CoD4-problem sa Ping-om !

Član
Učlanjen(a)
18.01.2010
Poruka
13
Poštovanje!

Imam jedan problemčić, naime mnogo volim da igram Call of Duty 4 Multiplayer, e tu nastaje moj problemčić.
Neću da opisujem moju konfiguraciju jer mislim da ona sa ovim nema veze. Naime, na ploču imam nakačeno dva HDD-a, na jednom je instaliran Windows xp-proffesional-64 bit, a na drugom Windows 7-ultimate edition-64 bit.Na oba sistema imam instaliran CoD4, sa dva različita profila.
Kada igram na Windows xp, sve je normalno, ping je ok, i ne varira mnogo, razlika je oko 3, primer od 55 do 58. Kada igram na windows 7, kao prvo ping na istom serveru gde je na xp-u 55, na sedmici je 65, i varira od 65 do 95, a svakih 2 minute igranja zakuca na 999, pa se vraća na 65 nekih 3 sekunde.
Ima li neko nekako objašnjenje za ovaj hepening, ili eventualno kako da podesim 7-micu da bi sve radilo kao na xp-u. I molim vas da me poštedite odgovora tipa "mani se podešavanja 7-mice i igraj na xp-u".
Imam internet ADSL-EUnet provajdera-1024/128, na koji sam povezan sa "TP LINK 2/2+ Ethernet Routher"

UNAPRED HVALA!
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Ugasi msn ili google talk oni ti uzimaju promet kao i xfire i programe koji ti rade automatic update naravno osim av-a

Imam sam w7 ultimate x64 i ping neskace mi preko 60 zato nije do sustava barem kod mene.
 
Član
Učlanjen(a)
18.01.2010
Poruka
13
Rešen problem, instalirao sam Game Booster i sad sve teče glatko.
 
Natrag
Top