Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
33
Neki dan sam skinuo cod4.Instalirao sam patcheve 1.6 i 1.7(i za private servere).I danas probam da udjem na bosanski server i pise setting up game i izbaci me na desktop i na taskbaru stoji cod4 ikonica i pored nje error.To mi zaledi komp pa ne mogu vidjeti sta pise na erroru...
Da bi ga odledio moram otvoriti task menadzer
Moze neka pomoc kako da sprjecim taj error da se ne pojavljuje vise?:???::???::???:
Ili ako je moguce da mi kazete gdje da skinem cod4 a da nije laznjak i preko cega da igram?

Ima li ko isti problem?i ko moze pomoci?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
46
ja mislim da ti treba original COD 4 da bi igrao na netu...
pazi ja mislim ali nisam 100% siguran...
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
33
Resen problem samo sam, trebao promeniti neke iwd fileove sad je extra kuvam samo tako! :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
98
ako budes mogao ajde podeli sa nama te patcheve i to sa menjanjem iwd fajlova............
 
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
4.642
Pomoc

Ovako ja sam ti profesionalni igrac Call Of Duty-a pomoci cu ti skini ovaj program
Kod:
www.xfire.com
i napravi account ! Javi mi na private massage ovde kad to uradis pa cu ti pomoci sve sto treba !! Pogledajte moj profil
Kod:
http://www.xfire.com/profile/stex013/
Igram od 1-6 sve CoD-ove i ne moras imati org key uopste samo je za call of duty 2 modern warfare malo tesko naci crack ....
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
2
Zasto tupiti ? :stupid:

Jednostavno idite na btjunkie i skinite cod4 zatim na istom sajtu skinite patch 1.6 zatim 1.7
tu imate i crack, mp i sp crack (mp crack je veoma bitan !!!! BEZ NJEGA NEMA IGRANJA )

idite na sajt GARENA SINGAPOURE (morate napraviti nalog prvo !!! )
skinite garenu

zatim skinite game booster
prebacite u game mod, i povremeno defragujte igru (zato sto nastaju neki errori, opcija DEFRG GAME ) ovaj program sredjuje i ping tako da nema sansi da vam se mng koci igra, ako bude lag-ova znaci da je to do HOSTA....

i ne zaboravite da izgasite torrent messenger i browser ili bilo koji program koji prima podatke sa neta jer necete moci da igrate od lagovanja.... :)
 
Natrag
Top