Čipom u mozgu do orgazma

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Čipom u mozgu do orgazma


v119763p0.jpg


Imate problema sa postizanjem orgazma? Budite bez brige, seksualni život u budućnosti će biti mnogo jednostavniji.

Umesto da se trudite i radite na svojoj vezi, biće dovoljno da se obratite stručnjacima i za tili čas u vašem mozgu će se naći čip koji će vam pomoći da dostignete svoj maksimum.

Kako objašnjavaju naučnici sa Oksforda, čip bi trebalo da odašilje mini impulse u deo mozga koji je povezan sa osećajem uživanja u seksu i jelu, prenosi "Dejli mejl".

Reč je o tehnologiji koja je razvijena kako bi se pomoglo obolelima od Parkinsonove bolesti, ali je polje istraživanja nedavno prošireno i na osobe koje pate od anhedonije - nemogućnosti postizanja zadovoljstva u hrani i seksu.

Ipak, procedura još uvek veoma invanzivna, ali stručnjaci koji su učestvovali u istraživanjima kažu da će tehnologija vremenom biti unapređena, tako da će ovaj tip moždane stimulacije moći da se koristi u lečenju različitih poremećaja.

"Očekujemo da procedura postane mnogo suptilnija, tako da će moć koju taj mali čip ima moći da se kontroliše, odnosno da se uključuje i isključuje po potrebi", kaže dr Tipu Aziz, istraživač sa Oksforda.

Pitanje je samo da li će u budućnosti kakvu predviđaju stručnjaci biti malo mesta i za dobru, staru romantiku...


Izvor: Mondo
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
sto je ovo dobro ukljucis cip da ti simulira orgazam po ceo dan to ce da bude kao droga ja nebi gasio taj cip stalno bi bio u stanju orgazma kad ce taj cip da izadje u komercijalnu primenu prvi cu to da ugradim
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
sto je ovo dobro ukljucis cip da ti simulira orgazam po ceo dan to ce da bude kao droga ja nebi gasio taj cip stalno bi bio u stanju orgazma kad ce taj cip da izadje u komercijalnu primenu prvi cu to da ugradim
To kao da platiš drugom da j**e umesto tebe i posle ti priča kako je bilo! Kakvi crni čipovi, kakve simulacije, pa nisam ja robot, stari dobri okršaj "jedan na jedan" je ne prevaziđena tehnika, Nobelovu nagradu za fiziku i hemiju onom ko je ismislio! :blum3:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Kakva gadost... uh, ne želim ni da pomislim. Opet sam se setila filma "Sve što ste oduvek želeli da saznate o seksu", onog poglavlja iz budućnosti sa kabinama za seks, u koje samo uđeš i ne moraš ništa da radiš. Fuj!
Ja glasam za maštu, igrarije i istraživanja uživo. :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
U našem narodu se kaže: dokon pop i jariće krsti! Ti belosvetski stručnjaci bi bilo bolje da nađu momke ili devojke a ne da krenu sa lečenjem bolesti a završe sa kojekakvim čipovima za orgazam! I , eto odmah su nam pokazali šta im u životu nedostaje!

Pronađi ti osobu svog života i vežbaj, istražuj i čip ti neće trebati!

Čip, strašno!
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
sto je ovo dobro ukljucis cip da ti simulira orgazam po ceo dan to ce da bude kao droga ja nebi gasio taj cip stalno bi bio u stanju orgazma kad ce taj cip da izadje u komercijalnu primenu prvi cu to da ugradim

Ja imam čip od rođenja,u komercijalnoj upotrebi je redovno.... yes3 :roll:
 
Natrag
Top