Brisanje foldera i fajlova koji se ne zele brisati

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Verovatno vam se nekada desilo da se sretnete sa nekim fajlom ili folderom koji se ne zeli brisati klasicnim nacinom Delete vec non stop javlja poruku........ili njome slicnu.........



Postoji vise nacina da se obrisu ovakvi folderi i fajlovi.....Jedan od najlaksih je da pokusate da ga preimenujete (ako to dozvoljava) a zatim i obrisete posle preimenovanja klasicnim nacinom.Ako pak nece takodje mozete pokusati njegovo brisanje iz Safe Moda....a ako vam i to ne uspe ima jednostavnog alata koji u vecini slucaja to uspesno brise.Alat imate na adresi.....

:download:

Kod:
http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml


Posto ste instalirali ovaj alat odite na folder ili fajl koji se nezeli brisati obelezite ga a zatim kliknite desnim klikom misa te u padajucem meniju kliknite na Unlocker....broj 1



U novom prozoru u padajucem meniju kliknite na Izbrisati....broj 2 te zatim i na OK.....broj 3



U vecini slucaja folder ili fajl ce se uspesno obrisate a vi cete dobiti poruku o tom procesu gde cete kliknuti na uredu....

 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U PDF.......

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!571&authkey=AMYp_fClQ4iCy1U" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Eset mi prijavljuje virus jel proveren programcic?!

Naravno da jeste........Ja takodje imam nod smart 4 sa najnovijim danasnjim updejtom a program unloker koristim pune 2 godine sigurno.....
Pusti ti nod da odradi svoje i strpace iz programa u karantin neki ebay fajl i tebi ce program ostati u desnom kliku misa i radi perfektno....

85080857.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
Drzim ga tenutno u rar-u, Bolje da pitam mada nisam ni sumnjao u tebe :D
Program je veoma koristan imao sam problem ranije sa fajlom koj nije hteo da se obrise pokidao mi zivce :) ehhh da sam ovo ranije nasao :)
Hvala Boki ;)
 
Natrag
Top