Boja gaćica otkriva kakva je u krevetu

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
14. oktobar 2010. 20:56 Mondo

Boja gaćica otkriva kakva je u krevetu


Crvenu biraju devojke koje nisu stidljive, a dame koje se odluče za roze veš, partneru šalju poruku da one nikada ne preuzimaju inicijativu.



Psiholozi kažu da boja donjeg veša dosta govori o ljubavnim navikama žene. Kada sledeći put krenete u kupovinu nekog slatkog kompletića, razmislite o tome kakvu poruku šaljete bojom koju ste izabrali.

Rezultati ankete koja je nedavno sprovedena u Velikoj Britaniji pokazali su da čak 72 odsto žena najčešće bira veš u boji kože. Slede crna i bela boja, a modeli od čipke su na četvrtom mestu, piše "Dejli mejl".

Dame koje biraju brushaltere i gaćice neutralnih boja ili u boji kože su prirodne, opuštene i iskrene. Čvrsto stoje na zemlji i nemaju šta da kriju.

"Tople boje kao što su crvena, narandžasta ili žuta doprinose osećaju uzbuđenja i vitalnosti, a mogu čak i da podignu pritisak i ubrzaju puls i disanje", kaže psiholog Dona Doson.

Crveni veš biraju strastvene, energične osobe. Žene koje se odlučuju za ovu boju nisu stidljive i uvek jasno stavljaju partneru do znanja šta žele. Spremne su i da preuzmu inicijativu, što u vezu unosi dodatno uzbuđenje.

Ružičastu boju biraju romantične i nežne dame kojima je najvažnija pažnja muškarca sa kojim su u vezi. One su ženstvene i senzualne, a od muškarca očekuju da on vodi glavnu reč.

Crni veš biraju snažne žene sa izraženom individualnošću, strastvene i šarmantne, dok beli nose dame koje su spremne na kompromise i otvorene za nove stvari.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Kaže poslovica: "Za pravog mačka, svaki mesec je februar". To u prijevodu znači: kad već te gaćice skineš i držiš ih u ruci, sve nakon toga je do tebe da od nje dobiješ što želiš.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Posto je u poslednje vreme pomodarstvo nenositi donji ves u koju zonu oni pripadaju? :D
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ne volim veš u boji kože... ne volim tange... ne volim sintetiku. Volim klasične ženske gaćice, bijele ili crne sa 2-5 cm širokom trakom na bokovima i zadnjim dijelom koji drži lijepo upakovane obe "guze" sve do pregiba prema nogama. Mogu biti skroz jednostavne ili sa nekim sitnim detaljem naprijed kao što su srca ili ribica ili kakav interesantan natpis. Nešto slično modelima sa fotografije.

Ne vjerujem mnogo ni rezultatima istraživanja i zaključcima koji su izneseni u uvodnom članku teme. Kakve god da sam gaćice vidio prvi put na ženi, poslije kratkog vremena su nosile onakve gaćice koje se meni sviđaju. Ne zato što sam to tražio nego zato što su saznavši šta volim i šta me pali same odlučile da naprave promjenu u izboru donjeg veša. Ali kao što vele Latini, "De gustibus (et coloribus) non est disputandum". ja sam dodao i bojama.

63060742.jpg

36559155.jpg
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Naravno da je to u vezi sa bojom čista glupost.
Lično nosim baš ovakve kakve je Pyc opisao, u svim bojama, i usklađujem ih sa garderobom.
A ako je prilika "posebna", mogu eventualno da budu od svile, satena, čipke, opet usklađene sa ostatkom garderobe, ili prema raspoloženju.
Nisam primetila da su ovakve gaćice ikada ikome pokvarile "raspoloženje". Naprotiv, mislim da "sadržaj" gaćica ni u jednim drugim ne izgleda lepše i poželjnije.
A koliko vidim, i retro veš se vraća u modu...
http://serbianforum.org/moda/151133-retro-donji-ves.html
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Obozavam lep donji ves..vecinom je crne..bele ,crvene..ali i svih duginih boja..:)
Volim svilu i saten..cipku i pamuk ..sve opet zavisi od garderobe jer gledam da te stvarcice uklopim jedne sa drugima..i raspolozenja ..prilike ..za gde se spremam..:)
Da li boja gacica kazuje o meni kakva sam u krevetu ne bih znala reci..ali izgleda..svakava ,neobicna..razlicita..:)
 
Natrag
Top