BOG je LJubav Istina i Život!!!

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
2
Svi mi znamo bar jednom u bilo kom kontekstu da pomenemo ime Bozje.
Bilo to iz ovog ili onog razloga samo nama znanog.,moze to biti i u losem smislu, kao zamerka ili hvala na neki nas rad nekakvo pozitivno delo.
Jedno je istina,da se Gospoda uvek setimo kada nam nizbrdo krene i kada nas zivot pocne upozoravati.,
Sigurna sam i skoro uverena milion posto da sve od nas zavisi i sve potice od svevisnjega Gospoda naseg. Mi tako mali ljudi dajemo sebi zapravo da donosimo osude i da druge zanemarujemo samo zato sto se to nama tako hoce,jer mislimo da smo u pravu!
Put je jedan ispravan ali tezak,mi ga moramo slediti i sacuvati svoj dusevni mir!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Svi mi znamo bar jednom u bilo kom kontekstu da pomenemo ime Bozje.
Bilo to iz ovog ili onog razloga samo nama znanog.,moze to biti i u losem smislu, kao zamerka ili hvala na neki nas rad nekakvo pozitivno delo.
Jedno je istina,da se Gospoda uvek setimo kada nam nizbrdo krene i kada nas zivot pocne upozoravati.,
Sigurna sam i skoro uverena milion posto da sve od nas zavisi i sve potice od svevisnjega Gospoda naseg. Mi tako mali ljudi dajemo sebi zapravo da donosimo osude i da druge zanemarujemo samo zato sto se to nama tako hoce,jer mislimo da smo u pravu!
Put je jedan ispravan ali tezak,mi ga moramo slediti i sacuvati svoj dusevni mir!
Pa, jeste. Bog zaista služi svačemu i svakome. Neki vjeruju u njega, neki mu se mole, nekima služi da zarađuju za život, neki ga pomenu samo kada ga psuju. Dakle, sjetimo se Boga i kada nam krene nizbrdo i kada nam krene uzbrdo!
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
34
Nije bez veze shvatanje da su blizi bogu oni koji su siromasni, jadni, bedni, koji pate nego oni koji su bogati. Prosto je, u ljudskoj prirodi, da se Boga sete kada imaju problem, a na zalost zaborave na njega kada im je dobro.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Bog jeste Put, Istina i Život. Tačno je da se mnogi Boga sjete kada im zagusti što bi se reklo. Nažalost mnogi ga psuju. Ali daće On svakom po dijelima kako zaslužujemo svi.
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2009
Poruka
11
Bog je jedan

Bog je jako dobar i on voli sve nas,na zalost malo je onih koji njemu uzvracaju ljubav..Ljubav prema Bogu znaci da se drzimo njegovih zapovesti,a njegove zapovesti nisu teske (1 Jovanova 5:3)

Dodato posle 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Isus je rekao ja sam put istina i zivot ,niko ne dolazi ocu sem preko mene(Jovan 14:6) Jer je Isus dao svoj zivot i odkupio zivot svakog ko iskazuje veru u njega cak i nase molitve moraju biti upucene preko Isusa Hrista da bi bile uslisene .
Isus (Jehova je spasenje) hrist (Pomazanik-Mesija)
Jehova יהוה
je Bozije ime,Bog zaista ima ime i to potvrdjuje stih iz Mateja 6:9 "Molite se dakle ovako"Oce nas koji si na nebesima neka se sveti ime tvoje"
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top