Bavi li se ko krekovanjem programa?

Učlanjen(a)
14.10.2015
Poruka
14
Zna li neko da krekuje program,ne mislim da skine crack sa interneta nego da ga sam krekuje preko hex editora ili slicno?
Treba da mi krekuje jedan program a nema kreka na internetu,keyevi koje sam nasao ne rade?
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa ne verujem da ce neko da ti prizna da to radi, a i cisto sumnjam da ovde ima takvih. Ovo je forum zezanata i mi samo upucujemo na linkove koje su neki stranci napravili, znaci ovde nema takvih. Dobra fora bi bilo da recimo haker na prsti istetovira rec haker, pocev od palca, pa na dole. I kako se drzi u autobusu za drsku, ovi gledaju sa strane, babe i dede i samo se podgurkuju sa laktovima uz zagor "Gle haker", auuu...
....Je-li, a koji je to program u pitanju, sto ne postavis kako se zove, mozda je neko vido negde da ima, pa da te uputi, ovo ti je bolje nego da trazis trenera ovako javno, znaci postavi kako se zove program, pa ce neko da baci pogled, mada ako je to program nekog domaceg autora, pisi propalo.
 
Učlanjen(a)
14.10.2015
Poruka
14
Windows Repair 3.6.1...Ma dobro,bila je grupa na fb gde je bilo njih koji rade to,posaljes im program koji oces i on krekuje i posalje crack,jednom sam tako uradio ali sad ne mogu da nadjem ili nema te grupe, a ne znam ko su oni.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Jesi i našao koji program da krekuješ. Samom tim što na netu nema kreka je pokazatelj koliko je program dobar i pouzdan...

Glary Utilities 5
Vit Registry Fix
Registry First Aid 10.0

Toliko dobrih a ti tražiš Windows Repair, nemoj se hvatati za ime programa, to je marketinška varka.
 
Učlanjen(a)
14.10.2015
Poruka
14
Ma njega sam naso na bleepingcomputer i zato sam mislio da je koristan.Ima neki opcija u pro features pa sam mislio da isprobam jer ja skidam sve zivo sto nadjem,imao sam i te programe pa gledam koji su najbolji pa ih ostavim.
 
Natrag
Top