Balak veruje u Engleze na SP

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Balak veruje u Engleze na SP

ballack-1509382020091225041053.jpg


Kapiten nemačke reprezentacije i fudbaler londonskog Čelsija, Mihael Balak, smatra da je Engleska među glavnim kandidatima za osvajanje Svetskog prvenstva 2010. godine u Južnoj Africi.
Kao fudbaler engleskog kluba, Balak kaže da oseća kako Englezi sa velikom dozom samopouzdanja iščekuju planetarnu smotru fudbala i navodi vrline “Gordog albiona”.


“Engleska ima sjajan tim, kao i izuzetne individualce. Dolaskom Kapela dobili su na stabilnosti. To je jako važno i oseća se“, izjavio je Balak za britanski “San”.

“Umeju da pobeđuju i kada ne igraju na svom najvišem nivou i to je ono u čemu su italijanski treneri dobri, pogotovu Kapelo. Englezi su jedan od favorita”, dodao je Nemac, rekavši još i da su, po njegovom mišljenju, Brazil, Italija i Francuska takođe favoriti, ali ne veruje da Nemačka može do samog vrha.

Podsetimo, Nemačka će igrati u grupi sa našom reprezentacijom, Ganom i Australijom, dok su rivali Engleske SAD, Alžir i Slovenija.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ja sam milion posto ubjedjen da Englezi osvajaju. Red je na njih!!
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Mene osjecaj rijetko vara!! DAj Boze da si upravu
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Balak veruje u Engleze,mi u Antica.Mislim da smo mi na redu za "nesto veliko".Psttt samo polako,bez euforije.
 
Natrag
Top