Avatar

Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
AvatarMoviePoster.jpg

Jeste li Gledali Ovaj i Vasa Misljenja o Njemu???:)
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Gledao sam i ima akcije jedini problem je sto traje 2 sata i 40 minuta pa mi posle i dosadio inace sve u svemu je dobar
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Tja, nije loš... Dobra animacija, lepo zamišljeno... Klasična borba između dobrog i zla (podseća na kauboje i indijance, kao i uvek navijam za indijance)... I ovaj film pokazuje da su Amerikanci divljaci i prostaci i neznalice koji uništavaju sve čega se dotaknu... (taj deo kad ispadaju glupi, mnogo mi se sviđa...)
 
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
10
Ajde samo javi kad skines i ako je dobar snimak i sve ok radi, pa da mogu i ja da ga skinem jer sve sto sam dosad skinuo su neki fake-ovi ili ne mogu da se odpakuju :(
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
preporucio bih vam da takve filmove kao sto su avatar ili 2012 gledate u bioskopima ne zbog kvaliteta slike vec zbog dozivljaja
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Ajde samo javi kad skines i ako je dobar snimak i sve ok radi, pa da mogu i ja da ga skinem jer sve sto sam dosad skinuo su neki fake-ovi ili ne mogu da se odpakuju :(

Nije nikakav problem...javljam ti ja...cim nesto dobro nadjem..:dance2:

preporucio bih vam da takve filmove kao sto su avatar ili 2012 gledate u bioskopima ne zbog kvaliteta slike vec zbog dozivljaja

bratic hvala na preporuci... ali imam ja skoro pa kao u bioskopu...
2012 sam gledao u bioskopu,i odusevljen sam i filmom i svime ostalim...:)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
mene je film odusevio,nisam ocekivao da je film tako dobar,nerado sam seo da ga gledam pa sam se posle ipak pokajao sto sam ga zaobilazio u sirokom luku.
preporuka od mene...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Moraću i ja da pogledam iako inače slabo gledam filmove. Vidim da su uglavnom dobre kritike ;)
 
Natrag
Top