Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Instalirao sam "avast" i komp. radi usporeno.Znam da radi usporeno zbog toga sto je "avast" aktiviran,non-stop.Kako to da prekinem i aktiviram "avast" samo onda kada je meni potreban?

Avast je poznat po tome što usportava komp. Nema ti tu neke pomoći možeš samo da pređeš na neki drugi antivirus.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
I ja imam " Avast ".....radi u " Full " režimu.....i nemam problem o kome pricaš.....

Možda ti nesto drugo nije OK.....
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Avast sam imao ranije i nisam imao problema ali od pre nekoliko dana,kad sam ga instalirao,koci komp. i to bas primetno.Probacu sa programom autoruns koji mi preporucuju pa ce mo da vidimo dalje.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Avast je jedan od najlaksih AV za sistem i konfiguraciju, malo koristi sistemse resurse, a ima medju prvih pet u svetu po velicini AV bazu podataka (dakle veoma dobar, ali ga ljudi izbegavaju).
Ja koristim pro verziju i radi super na Pentium III (ne koci uopste, na start up-u, malo sacekam da pokrene svoje zastite i sve radi bez problema).
Proveri da li si prethodni AV obrisao iz registry sistema, i koristi Your Uninstaller Pro 2010, za brisanje svih vrsta programa, programskih jezika, igrica itd.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
avastn.jpg
Da li ovako treba da izgleda taj program i da li na ovaj nacin treba da iskljucim avast?
img71
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
5
Koji antivirus si imao pre avasta i kako si ga deinstalirao?

Tako kao sto ti predlazu ne mozes da iksljucis avast, mada ja mislim da kod tebe nije problem avast, jer taj antivirus ne usporava sistem.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
ja bih proverio da li je kompletno deinstaliran predhodni antivirus-da nije nesto ostalo od njega, poznato je da neki antivirusi mogu da rade u paru sa drugim, a neki ne, odnosno smetaju jedan drugom koji antivirus si imao pre Avasta?ne verujem da sam Avast koci komp!
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
5
@gilekm, na sistemu moze da bude samo jedan antivirus, nikako dva, ne postoji antivirus koji ce da radi u paru sa drugim. Moze pored antivirusa da bude antimalware i firewall, ali drugi av nikako.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Ja,pored "avasta" nemam drugi AV.Imao sam ranije EsedNod32 ali to sam,valjda,detaljno obrisao i neku drugu verziju avasta.Imam Ad-Aware8,ali on kao sto kazes ne bi trebao da smeta.Ostaje mi da pretrazim registar,mozda i nadjem neki zaostali dokument od ova dva antivirus programa.Moram ovo sto pre da uklonim jer mi je i inter. spor i plus ovo,ludnica.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top