avast antivirus

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
52
Imam avast antivirus jos 6 dana, probna verzija!? Sta da radim kako da ga registrujem ili da instaliram novi antivirus, sta da radim?!
UNAPRED ZAHVALAN!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Ta ti free verzija traje 1 godinu, kad prestane da vazi ti samo napravis novi acc. i registrujes se na novo.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
52
Da dobio sam sve ali ne mogu da upisem ovaj kod kod mene jer mi trazi 3x po 4 broja sta da radim?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
52
Ne tri puta po 6 cifara aktivirungscode, onda trazi imejl i grad kao i drzavu! Sta da radim?!
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
prvi put čujem da treba license key za avast free.zar nije dovoljno samo se registrovati dan,dva prije isteka registracije.probna verzija avast free ne postoji ,zato je moguće da si ti u okviru avast free iskoristio ponudu od avasta za 30 dana probnog korištenja avast internet security ili avast pro.skini sledeći link:http://www.sendspace.com/file/35dcmw .otiđi u avast postavke i onemogući avast selfdefence.blokiraj avast sa firewalom jer ćeš bez toga dobivati poruku da koristiš nelegalno avast
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
151
Ne tri puta po 6 cifara aktivirungscode, onda trazi imejl i grad kao i drzavu! Sta da radim?!

Koliko ja znam za free verziju ti ne treba nikakav kod upises ime u prva 2 polja svoj mejl i kliknes na register!
posle toga izbacice ti kao da probas licenciranu verziju samo klikni na stay with basic protection!
U toku instalacije samog avasta idi na custom instalation tu ces moci da odaberes
sta hoces da instaliras kao i jezik na kom hoces da ti bude avast!
I to je to!
 
Natrag
Top