AutoMapa Navigacija

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Ja imam na mobitelu android navigaciju dontpanic sa svim mapama EU i licencama original kupljeno mapa Hr i BiH-a je od lokalnih provajdera a ostale mape su unutra od TA,koristio sam više puta i nisam doživio da u njoj nešto nema a mogu i slati u mireo nove ulice kad izađu i brojeve što sam već par puta slao i odmah u slijedećoj nadogradnji to ubace unutra,također imam i goclever 505 Win 6 i u njemu imam legalno dontpanic sa mapama Hr i BiH-a također kad izađe novi softver i mape uvjek im se javim i odmah mi sve pošalju to sam platio legalno 50 kuna i kažem mape su fantastične vamo kod mene u Hr i ocjena čista petica,probao sam i po BiH-a i isto super radi,tako da nemam nikakvih zamjerki i nije puno para,inače probao sam na nekoliko navigacija prebaciti mape i licence i druge licence i nema šanse da proradi a znam i zašto jer su meni pravili za moj uređaj i morao sam im neke stvari iz uređaja poslati da bi radilo na mome uređaju jer sam naknadno ubacivao dontpanic iz razloga kad sam uređaj kupio bio je unutra BE mireo.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.003
Instalisao sam Dontpanic-Android-4.7.5 - preuzeo mape, i sada gledam mogucnosti. Mape nisu lose.
Mirkolj, kad kreiram rutu imam opciju - Spremi rutu. Medutim, kada je otkazem, kasnije je ne mogu ponovo naci-aktivirati.
Jesam li u pravu? Znaci pamti samo aktuelno kreiranu rutu? Ili...

Pronasao sam - U moja mjesta - klik desno gore na strelicu i otvara se prozor - Moje rute.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
AutoMapa Android mapa EU 1402 final (2.44 GB)

9dbb7748a822.png


Maps
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
zna li neko šta od svih ovih fajlova je dovoljno samo za Srbiju npr da ne ubacujem 2.5 GB bezveze na karticu.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.003
I ja sam se bavio ovim "problemom".
Izgleda da je cijela Evropa kreirana kao jedna cjelina koju vezu npr. detail, poi , ways, tako ako izbrisem samo jednu drzavu cijela mapa pada.
Ima jos nekoliko "veznih" fajova koji cine tu cjelinu.
Ako jos neko ima neka iskustva dobro bi bilo da ih podijelimo!
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Do skoro je moglo, brisao sam sve fajlove koje nose naziv drzave. Ali sad vidim da ne moze. Mozda samo kod beta. Samo da napisem da je konacno ubacena petlja u Radnickoj.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
vidim da ima mapa Poljske posebno. Mora da su poljaci pravili ovu navigaciju. Ma bezveze ako mora 2.5 gb da držim na kartici. Mislio sam da gore rešenje od Garmina ne može biti sa mapama, kad ono.. mada i kod tom tom je slično ali bar možeš da biraš east europe
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
SD 16 gb i resenje za 2-3 godine.
AutoMapa i MapaMap su poljske aplikacije. BeOnRoad ceska. Sygic slovacka. iGO madjarska. Zanimljivo.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Skinio sam ovu mapu evrope ali ne radi fali licenca za nju a inače to su odlične mape ima li apk automapa za ove karte
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.003
Kod mene rade i ove mape mada u licencama u odnosu na prosle mape u - Licence expiration date - nema datuma a da li su Trial - ostaje da vidimo!


Europe_1309_6.523_E056_1.png Europe_1309_6.523_E056_2.png
Europe_1402_6.596_E056_1.png Europe_1402_6.596_E056_2.png
 
Natrag
Top