Asus Fonepad

Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
2
Ako ima neko ovde na forumu,ko ima iskustva sa ovim tabletom-telefonom,tj."fablet-om" ili da se razume u Android OS,da mi pomogne.Naime pre par dana smo u taxiju(u kojem radim) dobili ove uređaje da radimo sa njima/preko njih.Radimo putem aplikacije koja se zove Autocab.u sve tablete je ubačena SIM kartica(VIP-provajdera) sa 5GB saobraćaja podataka.Moj problem je sledeći,ja kad koristim Autocab(program sa taksimetrom,preko koga nam računar šalje vožnje i šalje nas na vožnje) i pokušam da izađem iz njega,izlogujem se,opet se vratim na početak tog autocab programa.ugasim li tablet(na dugme leve gornje strane) i ponovo ga upalim,opet se nađem u autocab aplikaciji.Naime,neko je podesio tablet da čim se "digne" OS odmah otvara samo aplikaciju Autocab i ja ne mogu da koristim ostale aplikacije koje postoje na uređaju.Nekim kolegama je to omogućeno i sasvim normalno koriste sve aplikacije na tabletu,igrice,slušanje muzike,skidanje raznih aplikacija kao i Autocab koji nam svima treba zbog posla kojim se bavimo.Zna li neko i može li da mi objasni kako da namestim/podesim i ja isto tako kao i kod ostalih kolega.ulazio sam u razna podešavanja na tabletu(sve je na srpskom) ali se slabo razumem u to i ne znam kako to da poništim????
 
Natrag
Top