{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
22.11.2010
Poruka
3
Kako da prebacim video klip/film sa kompjutera na iPod?Koliko sam razumela treba prvo konvertovati pa prebaciti u Itunes.Postoji li besplatan dobar program za konvertovanje?
Puno hvala na pomoci i brojnim tutorijalima koji nama pocetnicima mnogo znace..
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Sama kažeš da ti tutorijali mnogo pomažu. Među njima se nalazi i "Spisak tutorijala objavljenih u delu Tutorijali", pa ako te ne mrzi da malo tu pročačkaš...
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2010
Poruka
3
Hvala ocalinko,pronasla sam spisak tutorijala ali se slika zamrzava i bledi i ne mogu ni jedan tutorijal da otvorim?!Inace na SFu jako mi se sporo otvaraju trazene stranice sto nije slucaj sa drugim sajtovima,pitam se zasto..
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Defragmentacija komp-a i čišćenje preko disc cleaner-a.

Ako si na IE (100%) pređi na mozilu. l00% radi. Imao sam isti problem.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ovo je Sandy Bridge platforma a kad su je izdali imala ja neku grešku oko degradacije SATA konektora to je Intel koliko-toliko sanirao ali pitanje je odakle se to nabavlja jer ne zaboravi gdje mi živimo tako da ti je bolje da uzmeš i5-760 na 1156 socketu, to je moje mišljenje pa ti sad gledaj šta ćeš. ovaj 760 jest da je malo slabije ali bi mogao lako da ga klokuješ jer radi na Lynnfield platformi a znam iz iskustva da sa njima nije problem dizati takotove.
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2011
Poruka
1
cao svima! imam jedan problemcic. danas sam kupila tp link tl-wr941nd i sve sam probala, ali ne umem da zastitim konekciju. da li bi neko bio ljubazan da mi na srpskom objasni sta tacno da radim jer je objasnjenje iz originalnog uputstva meni potpuno nejasno? ne znam koliko je bitno, ali imam lap top... hvala unapred! :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
42
Ma ne bih ja uopste ni klokovao procesor klokovao bih ga kada bi doslo vreme za to msm kada bi bio slab a trebalo bi par godina da prodje... Nisam znao za tu gresku pogledacu na netu malo bolje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top