{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znam na šta misliš i meni se dešavalo isto i to u svim igrama i činilo ih neigrivim pa sam reinsalirao OS i sad je sve u redu probaj i ti.
 
Ja sam u svemu ovome relativno nov pa ces, nadam se, i to mi objasniti.Obecao sam klincu ovu igricu i bas mi je stalo do toga da je instaliram.
 
Screen mozes da napravis tako sto ces:
1.tvori ono sto treba da se vidi
2.pritisni dugme "PrtSc"(obicno je iznad dugmeta delete)
3.otvori Paint
4.pritisni ctrl+v(u isto vreme)
5.kada se stvori slika ides file/save as
6.podesis gde ces da zapamtis sliku
7.u polje File name upises ime
8.tamo gde pise save as type podesis JPEG
9.save i izadjes iz painta

Slika bi sad trebalo da bude zapamcena tamo gde si prethodno postavio.
Sad je jos samo treba uploadovati:

1. odes na neki sajt(imageshack.us ; dodaj.rs ; tinypic.com........Ima ih dosta,moja preporuka je imageshack,ja samo njega koristim,i objasnicu kako se slike postavljaju kod njega)
2.ides na browse(polje ispod ostaje prazno)
3.upload now
4.kada zavrsi obelezis ono gde pise direct link,dodjes na forum,kliknes na ovu slicicu:
42697418.jpg


Kada se otvori onaj prozor samo prekopiras taj link i kliknes ok



To bi bilo to,slika bi trebalo da se pojavi.

Ako ne bude bilo jasno kazi da sastavim sve po slikama.


Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Imam problem koji se manifestuje tako što po podizanju sistema prvih desetak minuta sve ikonice i svi prozorčići,uopšte sve na monitoru titra i mrda.Monitor je Asus vw193d-b,grafika NVidia 8400gs.Kasnije se sve sredi isve je u redu.
 
prvo se diskonektuj, ubaci sistem u safe mod , dobro iskeniraj sa antivirusom i malwarebytom i sve sto oni nadju pobrisi ,da ga ocistis od virusa. vrati sistem na normalu i probaj onda ugasiti komp pa poslije nakon nekog vremena upaliti, i onda vidi hoce li se to isto ponavljati, ako se nastavi, onda bih ja reistalirao drajvere od graficke,i ako to neupali ,razmisljao o reinstalaciji sistema.
 
Dali neko moze da mi napravi kofiguraciju za kompijuter od 200eura.
Unapred hvala.



Kod:
http://www.spintuzla.ba/Cjenik.pdf
pogledaj malo pa se mozes orijentisati oko cjena, ove cjene su u km ,neznam odakle si pa neznam u kojoj valuti da trazim.


evo jos nesto

Kod:
http://www.multiprint.co.me/Cijenovnici/0_KONFIGURACIJE%20%208.pdf
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top