{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Realno i nije ti bas neka konfiguracija, za igrice...kao prvo Biostar ploca je krs da se razumemo,procesor moze da prodje,graficka solidna,memorija slaba,hard disc ok!A o kucistu codegen necu da pricam,napajanje ima neko jadno,bolje da ga nema!
Kao da si kompijuter kupio preko kimtec-a ili uspona iz cacka!!!!


grafika 1gb solidno,memorija kinston 2gb, po meni je to zasad dobro kuciste po meni moze i od kartona ( vazno je sta je u njemu ). procesor 2,9 gh, zasad dovoljno dok neskupi malo para da sklopi jedan solidan quad.
 
Moj kompjuter se već 6mj smrzava. A isto toliko je vremena svako malo na servisu. Trenutna konfiguracija je

intel quad core q8200 2.33GHz
asus p5ql/epu
ati radeon 4890 powercolor
kingmax 2gb ram pc8500 (1066MHz)
hitachi 320Gb (hdt721032sla360)
chieftec 550W, eps, atx 2.0, 3x12V
kućište mid tower gz-x5bpd-10

U početku se i restartao, ali nakon što su mi zamijenili sve komponente osim kućišta i napajanja te umjesto 4870 stavili 4890 i umjesto gigabyte ep43-s3l stavili asusovu matičnu, sad se samo smrzava. Lijek još nemam, a kako ću stvar riješiti ne znam. Ako neka dobra duša od vas može pomoći, bio bih vrlo zahvalan.


Evo male dopune. Izgleda da smrzava samo kad se pokreću neki veći fajlovi sa harda. Na primjer vob fajl sa dvd-diska radi normalno, ali ako ga se pokrene sa harda onda se komp smrzne. Isto se smrzne i kad igram igre kao CoD.



lose napajanje
los hard disk
 
kako se vracaju beckapovani podaci, koji su beckapovani prilikom ciscenja registrija ccleanerom, a koji se nalaze u folderu my document. hvala
 
Moja adresa na gmail neprima link za aktivaciju naloga sa drugih Foruma ako neko zna da mi objasni u cemu je problem unapred zahvaljujem.:dntknw:
 
kako se vracaju beckapovani podaci, koji su beckapovani prilikom ciscenja registrija ccleanerom, a koji se nalaze u folderu my document. hvala

Ako si koristio CCleaner za čišćenje registry-a, pre čišćenja ti je
ponudio da napraviš backup registry, i kad si kliknuo da to hoćeš,
ponudio ti je gde ćeš da sačuvaš taj .reg fajla.
Pronađi taj fajl, klikni dvaput brzo na njega i kad te pita "Da li da izvrši
promene u registry-u", okini Da.

Restartuj kantu, i to je to!!
 
Ja sam vec tražio pomoc nisam imao slike u video playerima.Sada sam napravio format disk i ponovo sve instalirao sve je radilo OK ali kada sam instalirao SP3 za Windowsw XP ponovo isti slucaj nemam slike imam tona(video).Napravio sam deinstalaciju SP3 i ponovo sve radi. Kako da instaliram SP3 da mi sve radi OK?
 
HDD 3.5" SATA300 0500 GB WD Caviar Blue, 7200rpm, 16MB, WD5000AAKS
Western Digital HDD WD 1001FALS Caviar Black 1001FALS, 1000 GB, SATA II, 32 MB, 3,5", 7.200 rpm
HDD 500.0 GB SAMSUNG Spinpoint F3, SATA, 16MB cache, 7200 okr./min, za desktop
HDD WD 1TB, 10EADS , SATA II, 32MB Cache, WD Caviar Green
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top