{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
121
Računalo neće podignuti Windowse nego mi izbaci ovu sliku i tu stoji. Nije problem ja bi ponovno instalirao windowse samo me zanima dali ću moći i u čemu je sada problem?
Molim vaš prijedlog!
Hvala

b589a3b6.jpg

b589a3b6.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Znam u cemu je stvar negi fajl ti je izbrisan ili ostecen u c-windows sto ne probas da updatujes BIOS posto ti preko njega otvara ovu poruku.:???:
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
121
Hvala na brzom odgovoru!
Kom je od frenda i rekao je da slobodno stavim nove windowsw pa tako i radim. Zanimalo me samo da nije slučajno neki drugi kvar? Instalacija je krenula i nadam se da će biti sada sve uredu.
Još jednom hvala.
Nadam se samo da budem našao drajvere za taj komp?

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Hvala na brzom odgovoru!
Kom je od frenda i rekao je da slobodno stavim nove windowsw pa tako i radim. Zanimalo me samo da nije slučajno neki drugi kvar? Instalacija je krenula i nadam se da će biti sada sve uredu.
Još jednom hvala.
Nadam se samo da budem našao drajvere za taj komp?

Pozdrav
Pa da najvise se od ostecenja registry-ja pokvari kompijuter ali najbolje resenje ti je da ga reinstaliras ili backup da izvrsis ili system restore pozzz.:)
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
e ovako lepo ukucaj na pretrazivacu pirate bay i kada udjes napisi bratz i zeljeni deo i oznaci pod video i izbacice ti sta ima ali trebas imati utorent
Malo komplikujes zasto bi ona trebala imati utorrent kao prvo a kao drugo na piratskim sajtovima ima na tone virusa moj ti je predlog da na najsigurniji nacin skines preko rapidshara istina potrajace ali je mnogo bezbedno:dance2:
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
windows ti je vec pao ,reinstaliraj ga i ubaci sve drajvere i tek onda uradi bekap komplet windowsa sa acronisom i stavis na dugu particiju ili ga napravi bootabilnim , kada todje do defekta sa windowsom vratis taj bekap i miran si ili imas sredjen windows za instalaciju.
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
kada zatvorim word posle toga mi se stalno pojavljuje ono DON'T SEND i kada kliknem na to tom prilikom mi se automatski otvara prazan word document?
Da li mogu nesto da uradim da to sredim.
Ako vam pitanje nije bas jasno pisite pa cu ja bolje opisati problem.
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
115
Posto mi treba neki sajt gde bih svoje neke podatke cuvao pod sifrom predlozite mi neki dobar besplatan sajt i koliki kapacitet(MB) imana raspolaganju.
Iinteresuje me da li mogu samo wordovi i pdf da se cuvaju ili moze npr. i neka pesma.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Free Webspace and Free Web Hosting Services

^^ tu ćeš naći sve što ti treba i koji fajlovi mogu da se hostuju.

P.S. A zašto jednostavno nebi otvorio mejl adresu (ako je već nemaš) na yahoo.com oni imaju Calendar i imaju Notes pa tamo možeš držati te stvari koje te zanimaju...
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Reinstaliraj Word... to ti je jedino rešenje da prestane da ti izlazi ta poruka. Ta poruka se pojavljuje kada nešto nije u redu sa samim programom, uglavnom je oštećen trajno program da ne može da se popravi osim reinstalacijom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top