{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
Poz svima :D
Da neki nebi pomislili kako se bavim nekim kriminalnim poslovima ,da prvo objasnim zasto mi treba i sto mi treba.
Naime ima jednog prijatelja koji me ubija u pojam ,kako je on dobar sa komp i tak raznim stvarima .A glup je ko noc ( kod koji kontrolise ispravnost i rad vaseg antivirusa ,sam mu ubacio ,i kad se oglasio antivirus 30 min ga nije bilo na msn).
Kad god odemo na kafu on me tusi ,kako je ovo napravio ,kako je pobjedio 10 ljudi u CS.Kako ima najaci acc na silkroadu i td.
Malo sam cacko po bat. fajlovima ,I pregledo na forumu u http://serbianforum.org/tutorijali/29895-pravljenje-vestackih-virusa.html i napravio ovo
Ova sktipta nakon startovanja sama gasi racunar ,ali mora se spremiti u .bat format..

@echo off
msg * I don't like you
shutdown -c "error! you are too stupid!" -s

.E sad mi treba program kako bi tu skriptu koju sam napravio ubacio u neku mpr3 fajl( znaci pjesmu) ili ako je po mogucnosti na neku sliku.
Trebam da zamaskiram skriptu posto on i nije bas toliko glup da klikne 2 :)na nju.


 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Idealno za prepadanje prijatelja i obitelji.
Dakle: ovo nije virus već obićna .vbs skripta, i ne može vam se ništa desiti ako je pokrenete.


Dakle:
Pokrenite notepad i upišite ovo:

Kod:
Kod:
lol=msgbox ("Warning a virus has been detected on your PC. Press YES to format your hard disk now or press NO to format your hard disk after system reboot",20,"Warning")
I spremite tekst kao .vbs datoteku (ne kao .txt).
Kada ge pokrenete dobijete ovo:

virbn2.jpg



Stavi u rar i zaštiti passwordom

i posalji mejlom
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
Idealno za prepadanje prijatelja i obitelji.
Dakle: ovo nije virus već obićna .vbs skripta, i ne može vam se ništa desiti ako je pokrenete.


Dakle:
Pokrenite notepad i upišite ovo:

Kod:
Kod:
lol=msgbox ("Warning a virus has been detected on your PC. Press YES to format your hard disk now or press NO to format your hard disk after system reboot",20,"Warning")
I spremite tekst kao .vbs datoteku (ne kao .txt).
Kada ge pokrenete dobijete ovo:

virbn2.jpg



Stavi u rar i zaštiti passwordom

i posalji mejlom


Ma znam to da treba .Samo neznam kako da spojim to sa necim drugim.Pa mislio sam mu poslati neke pjesme na USB (zato sam i pito dali postoji program koji moze da ubaci bat ili vbs datoteku u mp3 ili sliku)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Oces skripru da obrises ceo windows......na duli klik.....;):D
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
stavi mali programcic i ovo u notepadu oznaci kao read me fajl ili serial.zapakuj i posalji.

radoznalost je ubila macku.
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
zdravo svima!zamolio bih za pomoc oko raspakivanja "avi"fajlova,naime s foruma sam skinuo filmove koji su snimljeni na bazi stripova (zagor 4 dela i tex viler 6 delova),BS pleyer otvara za gledanje samo prve delove od oba filma a ostale ne,ukapirao sam da da to treba nekako da se raspakuje-objedini u jedan fajl,ali ne znam kako i da li postoji neki program kojim se to radi posto u "winrar"-u to nemoze da se uradi,napomonjem da se radi o "avi" fajlu koji ja u delovima,hvala unapred!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top