{Arhiv} stari postovi - rešeni problemi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
9
Svaki put kada primam mail trazi mi password,iako sam u accountu cekirao remember password.Imali ko resenje? U pitanju je Windows 7.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
42
zdravo julkice, i ovde se najdovme, super, bas sakav da te prasam za toa kako za tolku malku vreme se simnuva, sigurno e do paketot na internetot sto go imas
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Ne znam, ja imam Alise-dsl. Ne mislim da ga mozes koristiti, ipak si u drugoj drzavi...daleeko..:))
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
42
da,taka e julkice, kaj vas tamu sigurno e mnogu podobar internetot, mislam brzinata i kvalitetot, toa zavisi znaci od internetot vo gradot vo koj sme prikluceni, a kaj mene e kabelski internet, a i drugo ne ni znam za toa kolkav im e kvalitetot sto go imaat od kabelskata televizija preku koja sum priklucena, a sigurno e pomal od onoj sto e kaj vas vo germanija.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
da,taka e julkice, kaj vas tamu sigurno e mnogu podobar internetot, mislam brzinata i kvalitetot, toa zavisi znaci od internetot vo gradot vo koj sme prikluceni, a kaj mene e kabelski internet, a i drugo ne ni znam za toa kolkav im e kvalitetot sto go imaat od kabelskata televizija preku koja sum priklucena, a sigurno e pomal od onoj sto e kaj vas vo germanija.

Ma ipak ona je u Njemackoj koja je daleko od ovog naseg prostora sto se toga tice
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top