anti virus

Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
6
Cao. Prvo srecna Nova svima! Novi sam na forumu,te zato molim za pomoc. Koji je po vama najbolji free antivirus? Unapred zahvalan! :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
1
pozzz ja koristim microsoft security essentials, a iamš ih još npr:avira,avg............
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
6
imao sam kaspersky lincenciran,ali je istekao. zaista mi se ne daje 4000,00 din. da obnovim.neko kaze avast,avira...koji se pokazao najbolji?
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
396
Avast,Avira,AVG,MSE za ovaj moras imati originalni OS,Comodo IS za njega kazu da je odlican pogotovo zadnja verzija u sebi ima i Firewall jedan od najboljih jedino sto ces morati da ga podesis jer zna dosta da smara sa raznim pitanjima.Ja mislim da ti je ovaj izbor dovoljan da se odlucis.Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Svi su dobri ,svaki na svoj nacin,ako ne izlazis na sumnjive sajtove i u kombinaciji sa Firewallom svi rade dobro (osim kada naidju na crva ili roota).
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
6
evo malopre sam reinstalirao windows(7 ultimate 64),i instalirao avast,i registrovao ga na godinu dana.
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
396
Radice u to sam siguran,ne bi bilo lose da pored Avasta stavis i dobar Firewall i obavezno Malwarebytes Anti-Malware ver.1.50.koji je izuzetno dobar program,slaze se sa svim antivirusnim programima po meni najbolji u pronalazenju raznih gamadi u racunaru.Povremeno odradi kompletno skeniranje racunara sa njim,samo pre skeniranja obavezno azuriraj bazu podataka programa i definiciju virusne baze.Program imas na Srpskom jeziku ako ti je lakse za rad sa njim.Pozdrav.
 
Natrag
Top