Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Android TV i SMART TV

Diskusija u 'Internet Radio i TV' započeta od Salac UE, 13.05.2017.

1. Salac UE

Salac UE

Zahvala:
    4.968
    Pol:
    Muški
    Dakle, pošto se tema http://serbianforum.org/threads/android-radio-i-tv-aplikacije.499612/ nepotrebno zatrpava diskusijom o kvalitetu android i smart tv uređaja, otvaram ovde ovu temu da svi iznesu svoje mišljenje, a na prvom mestu iskustvo.
    Molim moderatore da iz teme "Android Radio i TV aplikacije" povade sve zadnje postove o TV uređajima i prebace u ovu temu.
    Takođe, molim moderatore/urednike da ova tema ostane u ovom podforumu zbog bliskosti sa Internet radio i TV. I po mogućstvu neka bude pinovana.
    Unapred zahvalan.

EDIT: Pošto niko od urednika nije, koliko vidim, prihvatio predlog - molim da se ova tema OBRIŠE.
    HVALA!

Poslednja izmena: 14.05.2017
    seyo71 i zombi202 se ovo sviđa.
  2. naza

naza

Zahvala:
    62
    Pozdrav za sve članove foruma.
    Hajde da pitam za pomoć . Imali neko iskustva sa Telefunken Smart tv i IPTV listama.
    Telefunken nema Android platformu nego samo internet portal. Imam puni pristup pretraživanju interneta ali nemogu instalirati ništa osim onog što na njegovom portalu ima anema nijedan plejer. Postoji li neko iskustvo da se neki iptv plejer instalira na USB stik i tv se navede da sa njega čita url listu i m3u listu.
    Hvala svima koji mogu pomoći.

3. ichko77

ichko77

Zahvala:
    21
    Pol:
    Muški
    Prijatelju negdje sam na nekoj ruskoj stranici pronasao aplikaciju koja se moze instalirati na telefunken i preko nje pokrenuti iptv. Moram malo potraziti po netu kako se zove aplikacija. A dok sam ovdje ako nekome treba aplikacija za samsung tv mogu poslati nekoliko stranica za skidanje istih i upustvo dati kako da rade. Pozzzz.

Evo pronasao sam,aplikacija je za Sharp, Toshiba,Polaroid, Telefunken, Samsung i LG. Aplikacija se zove XSmart i na ruskom je jeziku nadam se da ces se snaći. Postavio bih link nego neznam ga po pravilima postaviti. :)

Poslednja izmena od urednika: 05.06.2017
    naza se ovo sviđa.
  4. seyo71

seyo71 Član

Zahvala:
    72
    Pol:
    Muški
    sta ima dobrog za samsung smart tv....za iptv koristim ott player i ssiptv...nisu loši....imali jos nesto sto bi moglo koristiti

5. ichko77

ichko77

Zahvala:
    21
    Pol:
    Muški
    Ima aplikacija puno moram prvo skontati kako se kaci elsterni link pa cu ti poslati. Uglavnom 90 posto aplilkacija prave rusi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. ichko77

ichko77

Zahvala:
    21
    Pol:
    Muški
    Za sve koji imaju smart tv ,a zele gledati iptv postoji za sve tv mogućnost gledanja iptv kanala. Jedan način je preko ott playera ,a drugi preko fork playera. Ako nekome treba pomoć tu sam.
    Pozzz

MusaMe se ovo sviđa.
  7. MusaMe

MusaMe

Zahvala:
    111
    Pol:
    Muški
    Za Grundig imas li resenje?

8. ichko77

ichko77

Zahvala:
    21
    Pol:
    Muški
    Moze na dva nacina preko forkplayera i ott playera . Oba nacina su preko web browsera na tv. Ako imas web browser objasnit cu ti kako

Sent from my iPhone using Tapatalk

MusaMe se ovo sviđa.
  9. MusaMe

MusaMe

Zahvala:
    111
    Pol:
    Muški
    Imam,hvala-
    Cekam xD

10. ichko77

ichko77