Android is upgrading

Učlanjen(a)
31.01.2013
Poruka
13
Pozz svima imam tablet GoClever Tab Terra 101
398d1197217418507fca3300a835e583.jpg

i kada ga upalim pise android is upgrading,a ispod toga pise Optimizing app 4 of 28,hvala unaprijed.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Pa dobro i sta je ovde u stvari bilo pitanje?
Jednostavno upalis ga i ostavis upaljenog da odradi sve sto ima pa koliko traje traje!
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Slucajnost... pre sat vremena sam se vratio kuci i izvadio telefon iz dzepa. Na ekranu: Android is upgrading. Optimizing app 23 of 96... Malo sam se uplasio. Moj telefon NIKADA nista ne radi sam, kao ni moj PC.
Trebalo mu je pola sata (od trenutka kada sam video ekran, ne znam koliko je "radio" u dzepu) i nekoliko restartovanja da bi konacno proradio.

Jasno mi je da sam slucajno ispritiskao svasta u dzepu ali zanimalo me je sta sam uradio sa OS-om. Ispostavilo se da sam sve aplikacije konvertovao natrag u DALVIK umesto ART-a sto mi je odmah povecalo zauzece memorije za oko 40MB (Android 4.4.4). Dobro sam prosao. Isto tako sam mogao da uradim i factory reset.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
upalim ja tablet i cekam da to zavrsi ali ovako stoji po 10 sati i vise

Pa trebalo bi da moze nekako da se proveri sta skida i kojom brzinom i da li uopste nesto skida ili je neki bag u pitanju!
Nemam bas nekog iskustva sa tabletima ali ja bih ga resetovao na fabricka podesavanja pa onda videti kako se ponasa!Ako je sve isto onda nista drugo nego flesovanje i nadogradnja!
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ne skida nista, to se desava kada ima neka greska u sistemskoj particiji i za odredjenje aplikacije ne radi permission kako treba. 28 aplikacija je bas puno za ovakav problem. Da li imas titanium backup? AKo imas obrisi ga i onda udji u recovery svog telefona (ne znam kako, moras da pogledas na netu kombinaciju dugmica za tvoj tablet) i udji u advanced i onda fix permission. To bi trebalo da resi problem trajno.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Rekao bih da su te zeznuli i da su rekli konektor a da je problem kao što sam ja rekao. Ako možeš kad ti ga vrate otvori telefon i skoro sam siguran da nećeš videti novi konektor.

A onda skini aplikaciju app permission i vidi kad i da li je radjen fix, sve će ti biti jasno.
 
Natrag
Top