Android aplikacije

Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
18
Molim vas koje su aplikacije najbolje za gledanje IPTV-a? Znam za Tivimate i OTT Navigator, pa me zanima koje jos da uzmem u razmatranje? Recimo gdje mogu staviti vise ovih lista?

Molim vas koje su aplikacije najbolje za gledanje IPTV-a? Znam za Tivimate i OTT Navigator, pa me zanima koje jos da uzmem u razmatranje? Recimo gdje mogu staviti vise ovih lista? Hvala!
netflix mod apk
Ultimate Playlist Loader je posle TiviMate ubedljivo najbolji. Sjajne opcije, brz, optimizovan i za touch screan uredjaje, jeftin, a i free verzija nudi skoro sve opcije kao i pro. Licno koristim oba. TM za tv i Ultimate na fon zbog optimizacije, oba sam kupio.
Sto se tice windowsa tu SF vip plejer broj jedan.
 
Učlanjen(a)
01.07.2022
Poruka
21
Kako se tacno zove "Ultimate Playlist Loader" na app store? Kod mene je samo izasao Ultimate IPTV Loader PRO i taj se placa.

Jel postoji neka krakovana TiviMate Pro verzija tj da se na placa a da radi?? :)
 
Učlanjen(a)
01.07.2022
Poruka
21
Da li postoji neka aplikacija kao StbEmu, tj server/mac, ali da ima opciju da ogranici brzinu protoka?

Video sam kod ortaka da ta opcija ima na Eon aplikaciji i ogranici na 2 Mbs i ok radi.

Treba mi kad sam na selu gde je vrlo ogranicen i skup net, ovako regularno mi vuce 1Gb po staru,
tj za dva dana mi 'pojede' sav net. :(
 
Učlanjen(a)
14.07.2009
Poruka
20
I ja sam trazio tako nesto
Pronasao sam mogucnost odredjivanja rezolucije u programu IPTV Extreme. Ali nisam siguran da li to smanjuje potrosnju interneta.

Mislim da EON ima vise paralelnih fajlova raznih rezolucija,
samim tim razlicite velicine, pa smanjenjem rezolucije povlacis manji fajl.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221028-161114_IPTV Extreme.jpg
    Screenshot_20221028-161114_IPTV Extreme.jpg
    44,4 KB · Pregleda: 63
Učlanjen(a)
01.07.2022
Poruka
21
Pa teoretski manja rezolucija bi trebalo i da manje trosi, ali ipak trazim opciju da se
ogranici protok neta tako da pitanje i dalje stoji ako neko zna.

Ah da...i aplikacija bi trebala da bude besplatna ;)
 
Učlanjen(a)
26.12.2020
Poruka
60
pa nije ista potrosnja interneta u sd ili 4k rezoluciji a i mene to interesira da li takvo sto postoji mada cisto sumljam a evo sad posto imam neograniceni internet preko mobitela da li bi imao tih problema kad bih se spojio preko mobitela wi fi s box i gledao iptv?
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Занимљиво питање, тим више јер очигледно нема много оних којима тако нешто треба.
Треба се подсетити јутјуба са почетка рада и како ниже резолуције изгледају. Онда је одговор очигледан.
 
Natrag
Top