Ako slučajno nađeš na svom autu kaznu, malo se zamisli...

MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.695
Pre nekoliko dana smo žena i ja otišli u grad radi kupovine. Razgledali smo robu, kupovali neke sitnice...
Desetak minuta posle izlaska iz prodavnice zatekli smo policajca koji je pisao prijavu za pogrešno parkiranje.
Prišli smo mu se i rekao sam: "Zar ne biste mogli imati malo više poštovanja prema starijima? Ovo prvi put vidim, mi smo penzioneri i zašto kažnjavate ljude dok su odsutni?"
Tip nas nije udostojio ni pogleda i nastavio je mirno da piše prijavu.
Tada sam mu rekao da je "nacističko govno". Na to je policajac podigao pogled, oštro me gledao jedan trenutak i odmah posle toga počeo da piše i drugu prijavu za izlizane gume. Na to mu je moja žena rekla da je "najobičnija pederčina".
Tip je mirno drugu prijavu pridružio prvoj ispod brisača stakla i nastavio s pisanjem treće.

Potrajalo je to dvadesetak minuta - što je on više pisao, to smo ga mi više vređali ... što u stvari, gledajući s osobnog stanovišta, nema s nama nikakve veze i nije nas mnogo pogađalo.
Naime, mi smo u grad došli autobusom...
Eto vidite, od kada smo u penziji, pokušavamo malo da se razonodimo i zabavimo.
To nam je veoma važno u ovim godinama!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ima tu jos jedna caka koju pojedini " Prefirgani " tipovi koriste.....

Ako nadjes kaznu zadenutu ispod brisaca stakla....." Prvo " proveri da li je upisan tvoj regitarski broj sa tablica.....ako jeste...." OK "....al ako je zamrljan broj....ne placaj ....." Ni Pod Razno"........jer to sigurno nije " Tvoja kazna "...

Ako se zaletis....i platis....." Jebiga ".....
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Hmmm,kakav je to policajac koji ne legitimise lica koja ga vredjaju!? :acute:

Al' dobra fora za razonodu u penziji! yes3
 
Natrag
Top