Aeon Nox Widget za home stranicu - XBMC

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
ko ce stici sve to testirati i na kraju jos one najbolje adone sloziti u xbmc kad ima mjesta samo za 5 adona na glavnoj stranici....a vec se nalazi tamo xbmc torrent, what the furk, icefilms, football today i 1channel.....nemam vise mjesta...sad je na redu da neko napravi izmjenu u skinu da bi bilo mjesta bar za 10 adona na glavnoj stranici....:beee:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ko ce stici sve to testirati i na kraju jos one najbolje adone sloziti u xbmc kad ima mjesta samo za 5 adona na glavnoj stranici....a vec se nalazi tamo xbmc torrent, what the furk, icefilms, football today i 1channel.....nemam vise mjesta...sad je na redu da neko napravi izmjenu u skinu da bi bilo mjesta bar za 10 adona na glavnoj stranici....:beee:

Predpostavljam da bi nesto ovako.....:roll:

sJU4dhj.png
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
ko ce stici sve to testirati i na kraju jos one najbolje adone sloziti u xbmc kad ima mjesta samo za 5 adona na glavnoj stranici....a vec se nalazi tamo xbmc torrent, what the furk, icefilms, football today i 1channel.....nemam vise mjesta...sad je na redu da neko napravi izmjenu u skinu da bi bilo mjesta bar za 10 adona na glavnoj stranici....:beee:

Promjeni skin ;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da, nesto tako...ali jbg...meni se aeon i slicni skinovi nikad nisu svidjali....jedino back row se mi svidja ali on jos nema podrske za istream....tako da ostajem na confluence....

Ja sam ti vise puta rekao da los skin koristis....:beee:.Aeon Nox ima widgete tako da mozes postaviti 10 precica bez problema....Dao si mi dobru ideju da pokusam u xml da smanjim samo velicinu prozora....nesvidja mi se ovako....

mdA4TKP.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
I ti bi mogo malo da pospremis taj krs od slova u skinu,sto ce ti nazivi ispod slicica hhihihhihi ;)

Nije jos to doslo na red.....eno vidis recimo prima wire ikonu.....to je nesto probno radjeno.....sve cu ikone izmenjati,postaviti transparentne i ukloniti natpise......ali kada dodje na red.....ovih dana
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
Mogu ti oslati celi folder da se ne mucis hihihihihi kod mene sve prisredjeno :D

opqzr8.png


357geh0.png
 
Natrag
Top