Advanced SystemCare

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Jaga koristim vise meseci i nikada nisam imao nikakvih problema posle skeniranja i ciscenja sistema.
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
239
Takodzer sam jedno vrijeme koristio ASC i TuneUp,windows u sebi ima vec programa koji su za odrzavanje racunara,naravno jedan od najkvalitetnih programa je CCleaner,pored toga preporucujem ti da sebi skines Malwarebytes free verziju sasvim dovoljno,sto se tice antivirusa Avast free verziju ili Microsoft Security Essentials koji je takodzer besplatan,to ti je moj prijedlog narucito ako se radi o starijem racunaru Microsoft Security Essentials je zakon posto malo kida procesor :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
Oprez kod korištenja Advenced System Care,pogotovo kod onih koji imaju krekovane Windowse.Mala nepažnja i eto ti Windows Genuea za vratom.Sa Tune up ćeš se umoriti tražeći ključeve.Imaš CC Cleaner,Glary Utilities,free su a mogu dati ruku pri čišćenju
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Vratio sam se na moj stari TuneUp Utilities 2014 14.0, pa cemo da vidimo sta on kaze! Hvala vam mnogo!

Ja ga koristim vec par meseci i nemam problema!
Ali ono sto je potrebno uraditi a to je da ako koristis antivirus
iskljucis Asc skeniranje to jest njegov antivirus!
Posle instalacije idi na quick setings i tamo iskljuci sve sto je vezano za zastitu!
Full detection real time protektor registry deep clean active optimize
perfomance monitor optimization defragment ultimate tune up auto care!
Znaci ovo iskljucis sve!I startujes te programe po potrebi rucno!
Gore u desnom uglu pronadji More setings pa zatim udjes u setings i tamo odcekiras opciju
Scan virus by Asc ultimate!
I to ti je to 2 minuta posla sve zajedno!
 
Natrag
Top