advanced systemcare pro 9

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
A da ti malo od....š???Ako nisi i ne želiš pomoći onda bar ne pod......j!!

Ako želiš gorane da učestvuješ u diskusijama treba prvo da se naučiš lijepom i kulturnom ponašanju. Kada to naučiš onda ćeš valjda naučiti da postoje ljudi koji ne dijele tvoje mišljenje. Svako može u ovom virtuelnom svijetu da koristi programe koje želi ali isto tako oni koji ih ne koriste imaju pravo da kažu ako im se ne sviđa neki program ili da jednostavno kažu da ne koriste kinesko smeće od programa.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
15
Ako želiš gorane da učestvuješ u diskusijama treba prvo da se naučiš lijepom i kulturnom ponašanju. Kada to naučiš onda ćeš valjda naučiti da postoje ljudi koji ne dijele tvoje mišljenje. Svako može u ovom virtuelnom svijetu da koristi programe koje želi ali isto tako oni koji ih ne koriste imaju pravo da kažu ako im se ne sviđa neki program ili da jednostavno kažu da ne koriste kinesko smeće od programa.
E vidiš sad možemo pristojno raspraviti ovo.Nikad nikoga ne vrijeđam ni javno ni virtualno bez povoda.Ja sam zatražio pomoć a ljudi su to prihvatili i usput nešto sugerirali(valja program,nevalja...).I onda se pojaviš ti,bez pozdrava,bez igdje ićega(ako smo već kod kulture)i ostaviš u najmanju ruku zajedljiv komentar.I što onda očekuješ,da ti kažem hvala????
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Hteo sam da kažem da je na Win 7 radio dobro kada sam zadnji put probao i rekoh ajd da probam sada kada se poveo verski rat i dok sam pisao gornji post skinuo ga i instalirao i kada je počeo sa "radnjom" ode Windowsa blue screen. Hebešga.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Hteo sam da kažem da je na Win 7 radio dobro kada sam zadnji put probao i rekoh ajd da probam sada kada se poveo verski rat i dok sam pisao gornji post skinuo ga i instalirao i kada je počeo sa "radnjom" ode Windowsa blue screen. Hebešga.

O tome i pričam ali da bih nekome to dokazao ja treba da iznosim argumente kao u sudnici a to mi ne pada na pamet.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Pozdrav svima :D
Ovaj "program" o kome pričate je skup našminkanih prečica za vas windows. Lepo sve izgleda i korisno :D
E sad 90℅(ovih 10% su nebuloze) stvari mozete uraditi što i sam program uz desetak više klikova mišem. Nije loše i malo upoznati više sam win :)
Uz malu pomoć npr. Cclaner-a i Revo uninstaller-a ovakvi i slicni programi i nisu potrebni :D
Sve ostalo je lični izbor korisnika kao i ovo što sam ja napisao....
 
Natrag
Top