ADSL ili Kablovski internet?

Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
I ja imam bežični, i za sada sam zadovoljan.
Provajder mi je MadNet.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
15
citam sta pisete svi su dobri jer imam drugara koji bi zeleo bilo koji net samo da ga ima ima fiksni fon ali centrala ne podrzava adsl pa ceuzeti najverovatnije wireles ali mu on izlazi mnogo a za mene adsl ma boli mada je nekada brzina od 30 do 40 kb/s a ima kad ide i do 150 kb/s pa ko voli nek izvoli
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Izbor neta?

Bio sam kod Ikoma ,ali su toliki prevaranti da nemozes verovati.daju net ali kradu na protoku,sada sam kod PTT-a i dosta dobro funkcionise kablovski net mada su i oni spori sa primedbama njihovoj servisnoj sluzbi. ADSL dobar ,dobar je i kablovski net u pitanju su nijanse i provajderi(koliko daju opcija i koliko zakidaju na protoku).
 
Član
Učlanjen(a)
21.07.2009
Poruka
372
Ja imam Wireless i prezadovoljna sam...ne bi ga menjala ni sa ADSL ni sa Kablovskim...a sto je najbitnije super mi je protok i nemam ogranicenja...
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Svakako moj glas ide za kablovski internet.

Imam ADSL i kablovski...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Imam Sezamov ADSL i sve sam manje zadovoljna. Valjda imaju već previše korisnika, a sve su gori. Razmišljam o promeni i njega, i kablovskog operatera za TV, ali o tom potom... Verovatno ću uzeti nešto što objedinjuje obe stvari u paketu.
 
Natrag
Top