Adobe flash player

Učlanjen(a)
19.05.2013
Poruka
3
Imam sljedecu dgomu.Koristim Adobe Flash u google,koji se sam refreshuje,i abdejtuje.
Sada,koristim Firefox.Probao sam instalaciju Adobea u Foxu,i ne moze da instalira.Objasnjenje je kako vec imam instaliran Adobe u Google,koji se sam abdejtuje.Kako odraditi Adobe na Foxu,da bih mogao gledati sadrzaje i preko ovog preglednika.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Treba da skines Adobe Flash za Firefox.Instalacija ide brzo.
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Ne, treba da u Firefoxu dozvoliš da se Flash player izvršava.
Idi gore na Tools, pa na Addons i u novom prozoru vidjećeš Adobe flash player i desno od njega u malom padajućem Meniju izabereš Always Allow ili ako ne može to onda idi na Ask to Allow.
I ako budeš ovo drugo izabrao onda svaki put kad pokrene se neki video ili animacija kojoj treba Flash player, onda ćeš morati svaki put da dozvoliš izvršenje Flash playera. Vidjećeš gdje kad ti se bude pojavio.
To mora zato što unazad nekoliko godina Firefox se nešta ne slaže sa Adobe flash player.
Zato je jednostavnije ne koristiti Firefox nego Chrome.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Imam sljedecu dgomu.Koristim Adobe Flash u google,koji se sam refreshuje,i abdejtuje.
Sada,koristim Firefox.Probao sam instalaciju Adobea u Foxu,i ne moze da instalira.Objasnjenje je kako vec imam instaliran Adobe u Google,koji se sam abdejtuje.Kako odraditi Adobe na Foxu,da bih mogao gledati sadrzaje i preko ovog preglednika.


Ako ne može da se instalira prvo pokreni ovaj


Adobe Flash Player Uninstaller 18.0.0.160


Kod:
http://www.majorgeeks.com/mg/get/adobe_flash_player_uninstaller,1.html

pa onda instaliraj zadnju verziju Flash Playera. Kad ga instaliraš onda uradi kao što je radja napisao...
 
Natrag
Top