8.1 Moje muke

Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
108
Instaliram Win 8.1 preactivated, instaliram drivere za line6 toneport audio interface (inegrisana zvucna je iskljucena u biosu) i graficku (HD4850). Medjutim, kada poteram setup drajvera sa diska od ploce (biostar n68S3+) nista se ne dogadja.:confused: Na sajtu biostara nema novijih drivera od ovih sa diska. Bez obzira na to u device manageru se vidi da je windows instalirao nforce drivere za npr. sata kotrolere i ostalo. Tako instaliran win radi odlicno sve dok...

E sada se javlja problem, nakon par sati rada u njemu i instaliranja par osnovnih programa (firefox, Nod32, total commander, winrar, sandboxie...) pocinju da se javljaju problemi. pokrenem recimo instalaciju nekog malog programcica i win se zakuca, nemogu ni u task manager da udjem i jedino resenje je hard reset! Kako maltretiranje pocne s vremenom je sve gore do tacke kada posle bootovanja wina nije moguce pokrenuti nista, komp se zakuca tj. u pokrenutoj aplikaciji pise "not responding"!?!?!:gl_wacko:

Da li je problem u instalaciji windowsa? Probao sam i preactivated i probao sam "cistu Pro" verziju koju sam aktivirao sa KMSpico-m. Ili je mozda problem u tome sto ne mogu da instaliram moje drivere koji savrseno rade u win7?
Auh, izginuh danima muceci se:assassin:
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
23
Hiren`s boot cd ,pokreni mini xp,i sa hdd tune prvo provjeri hard disk sa bencmarkom i na bad sectore.Ili skini hard i prikopčaj ga na drugi komp ako možeš i skeniraj sa hdd tune.
Da još dodam,možeš li pokrenuti windowse u safe modu.ako možeš,vjerojatno driveri rade probleme,ako ni tako ne rade,onda je greška u hardweru
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
111
Postovani pojedine verzije KMSpico-a (Aktivatora) su maliciozne. Aktivira on 8-cu, medjutim ubaci "kulturno" i trojance koji odrade posao bas ovako kako Vi navodite ali malo kasnije. Najpouzdanija metoda aktivacije Windowsa 8.1 je putem Skypea a proceduru je lepo objasnio boki71 i sHAKaJaada. Ne vredi ti se sekirati.
Za sada od Windowsa 7 nema boljeg OS-a, bilo 32 ili 64 bita.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
108
Resio sam problem! Zajebancija je bila u losoj preactivated instalaciji osmice ILI aktiviranjem KMSPico programom koji jeste pun virusa ko WC solja :)
Skinuo sam instalaciju koju je okacio ''sHAKaJaada'' u temi o instalaciji preko sype-a i sve radi savrseno!!! Komp mi prede k'o maca.
E sad jos da ga aktiviram preko skype-a i na konju sam:mig:
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Microsoft Toolkit je bolji i od skajpa i pika. Odličan je čak i za sedmicu.
 
Natrag
Top