11 godina od početka nato bombardovanja

Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Narode drago mi je neopisivo da još ima i mlađih i starijih ljudi koji misle tako kao vi i ja.
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Bombardovanje... Jedna od najvecih gresaka u istoriji Amerike (Klintona). Toliko nepotrebnih zrtava i stete (ne mislim na materijalnu) je uradjeno jednom narodu da ta rana nikad nece zarasti. I dan danas mi dodje zlo kad prodjem Knez Milosom i vidim jos razrusene zgrade.

Zasto? Za polja nafte? Sramota koliko je danasnji svet iskvaren. Ponekad jednostavno zelim da postoji dugme restart i da se sve obrise...
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
90
Odavno smo mi kao narod u priči klanjem prekinuti-nedorečenost nam zbog toga u karakter uđe... Sve su to gorki plodovi drveta koje smo u zabludi svojoj zalivali idolopoklonstvom... Kakve li će tek plodove jesti naša deca?
 
Član
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
13
ja sam 9 rodjendana proslavio u sklonistu i tu akciju zapada sam docekao kao spas.Od velike Srbije ste dobili drzavu s koje nemoze ni avion poletiti pa vam predlazem da se prebacite na helihoptere.dosli ste skoro kao slovenci jer kad se tamo igra nogometna utakmica korneri se izvode iz Hrvatske i Austrije.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
ja sam 9 rodjendana proslavio u sklonistu i tu akciju zapada sam docekao kao spas.Od velike Srbije ste dobili drzavu s koje nemoze ni avion poletiti pa vam predlazem da se prebacite na helihoptere.dosli ste skoro kao slovenci jer kad se tamo igra nogometna utakmica korneri se izvode iz Hrvatske i Austrije.


Neznam sto se petljas tamo gde ti nije mesto....
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
ja sam 9 rodjendana proslavio u sklonistu i tu akciju zapada sam docekao kao spas.Od velike Srbije ste dobili drzavu s koje nemoze ni avion poletiti pa vam predlazem da se prebacite na helihoptere.dosli ste skoro kao slovenci jer kad se tamo igra nogometna utakmica korneri se izvode iz Hrvatske i Austrije.
Primećuje se da si 9 rođendana proveo u skloništu. Poguban uticaj trauma iz detinstva.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Neka... Nek trenira. Trebaće mu pod starost. niko nije od njih ukapirao da mi igramo na runde. Traju po dekadu ili dve, ali na kraju se malko uvek protegnemo. 1804 godine Srbije nije ni bilo. od šake seljaka koja je u selu Sibnica zapialila turski han, stvorena je država.
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
62
Ne mogu da verujem - 9 godina ziveti i skrivati se po rupama - pa to bre ko da je tamo bio nuklearni rat a ne da su pale 2 granate iz minobacaca......Strasno kakav kukavicluk !!!
A sto se Amera tice - nikome nije gorela do zore,i njima je vec pri kraju a kad dogori eto nas opet kod vas......vidimo se uskoro
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
ja sam 9 rodjendana proslavio u sklonistu i tu akciju zapada sam docekao kao spas.Od velike Srbije ste dobili drzavu s koje nemoze ni avion poletiti pa vam predlazem da se prebacite na helihoptere.dosli ste skoro kao slovenci jer kad se tamo igra nogometna utakmica korneri se izvode iz Hrvatske i Austrije.
A gde si bio 9 godina? U "Underground-u" kod Kusturice i čika Crnog? Da nije drug Marko okretao skazaljke na satu?
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
62
Strah je cudo !!! Iz njega se radja mrznja ,slabost pa i bolest ko u ovom slucaju - na jedvite jade su ga izvukli iz rupe,mnogo godina po okoncanju sukoba ali on je sve do 99 zivia u strahu, sve dok mu Ameri nisu doneli miran san......:D:D:D
 
Natrag
Top