10 (Ne)opravdanja za beg iz kreveta

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
10 (Ne)opravdanja za beg iz kreveta

Ukoliko pripreme za „posebno veče“ započnete tražeći izgovore da se izvučete iz nastupajuće „spontane“ situacije vreme je da otkrijete šta se iza toga krije



Koliko puta ste, razmišljajući o savršenoj noći sa čovekom koji vam budi leptiriće u stomaku, pomislile kako vas ništa ne bi sprečilo da to i ostvarite ukoliko bi se namestila zgodna prilika? A onda, kada se kockice sklope, odjednom nagrne milion opravdanja koje sebi servirate zašto je to nemoguće baš tada i baš u tom trenutku. Pa u čemu je onda štos?!

1. Zašto baš večeras kada sam „obrasla dlakama“?

- Priznaćete da to i nije neko opravdanje, jer je za poštenu depilaciju potrebno oko 30 minuta, a to definitivno nije vreme zbog kojeg biste propustile TAKVU noć!

2. Ma ne, nije pravi trenutak, nisam stigla da kupim „ono“ mleko za telo...

- Bebi ulje je jednako dobro kao i „ono“ seksi mleko za telo za tu priliku. Uostalom, niste valjda ozbiljno pomislili da će vam „sex night“ propasti zbog mazalica?!

3. Onaj fenomenalni čipkasti korset je na pranju....

- Koga mislite da prevarite ovom rečenicom? Taj predivni čipkasti korset u naletu strasti izdržaće na vama tek nekoliko sekundi, pa će zato lepo poslužiti i roze kompletić koji ste prošle nedelje kupili na rasprodaji.

4. Nisam stigla da uradim pedikir...

- Ovo nikako nemojte da izgovorite naglas svojim prijateljicama jer je isuviše providno opravdanje! Pa i ptice na grani znaju da se takav problem rešava za petnaestak minuta potapanjem stopala u toplu vodu obogaćenu uljem za bebe i kuhinjskom solju! Što se stopala tiče, za tren će biti spremna za akciju, ali nije reč o nogama, zar ne?

5. Kosa mi je u haosu, a nema šanse da stignem kod frizera!

- Ma nemojte! Koliko li je romantična i erotična scena vođenja ljubavi na plaži dok vas zapljuskuju talasi, a kosa vam je mokra i puna peska... Sigurni smo da u tom trenutku ne biste razmišljali o isfeniranim loknama i učvršćivaču za kosu!?

6. Neću stići da nalakiram nokte!

- Pošto je očigledno sve tip-top na vama, jedino što niste stigli je da nalakirate nokte... Da li mislite da će vam dragi u trenutku strasti reći: „Oprosti, ali ne mogu da vodim ljubav sa ženom čiji su nokti neuredni!“ Setite se starog spota Krisa Ajzaka u kome seksepilna manekenka uvaljana u pesak ističe svoje nokte sa bordo lakom oguljenim do pola! Ima nečeg erotskog i u tome!

7. Plodni su mi dani i ne bih da rizikujem...

- Rizik?! Ni ovaj komentar ne izgovarajte glasno da okolina ne bi stekla utisak da ste neemancipovana žena! A mi smo sigurni da bi bebi pilule i kondom, ali i sijaset drugih kontraceptivnih sredstava, koje možete i treba da koristite, definitivno odvele vaše šašavo opravdanje u potpunu propast.

8. E baš danas da mi izađe bubuljica na čelu!

- Svi su čuli za korektor i puder, a vi? Svi znaju da se „special night“ oduvek zavija u tamu intimne prostorije sa prigušenim ili nikakvim svetlom (osim ako nemate posebne želje za reflektorima). Kakve su šanse da bubuljica bude u bilo kakvom a posebno u prvom planu?

9. Obećala sam drugarici da ću doći na rođendan...

- Ovo je već klasično opravdanje. U redu, neka bude tako, ali rođendan će proći, svanuće novi dan koji nosi novi „date“, a vi ćete očito revnosno isplanirati još neko opravdanje, zar ne?

10. Njegova mama me baš ne voli i ne bih volela da se sretnem sa njom.

- Dovoljno je samo jedno pristojno „Dobar dan gospođo“ i to je sve. Nećete valjda voditi ljubav sa njegovom mamom!!!


Izvor: Tea
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Pa ako su potrebne silne pripreme onda to baš nije spontano a ne verujem ni da je posebno... Ako neka dama ili gospodin počnu da smišljaju izgovore pa još glupave onda do posebne večeri ne treba ni da dođe! Ni u kom slučaju ne treba biti prljav i zapušten ali ako moj partner u trenutcima strasti uoči da nemam lak na noktima e onda ili nije prava strast ili je on neki perverznjak koji se pali na takve stvari.
:lol:
Šalim se ja malo ali i ne toliko, čim krenu izgovori pa još glupi... Beži!
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Tekst je dobar jel svih 10 izgovora...(ne)opravdanja za ne željeni sex se upotrebljavaju,jesu glupi izgovori ali istiniti.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
istiniti .... ili ....zar se ti izgovori ne upotrebljavaju onda kad vam parner ne odgovara, ili ne privlaci, nema para, ili vec sta...ja mislim, kad hemija proradi nema tog izgovora koji bi vas sprecio da zavrsite na krevetu, pored kreveta, na zidu, u kupatilu, u autu, na haubi, travi, drvetu...............u stali ako treba
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
istiniti .... ili ....zar se ti izgovori ne upotrebljavaju onda kad vam parner ne odgovara, ili ne privlaci, nema para, ili vec sta...ja mislim, kad hemija proradi nema tog izgovora koji bi vas sprecio da zavrsite na krevetu, pored kreveta, na zidu, u kupatilu, u autu, na haubi, travi, drvetu...............u stali ako treba

Naravno može i tako ;)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
e sad se setih nesto... a sta ako devojka "dize cenu" ... ono kao necu... al molim te boze nemoj da odustane barem jos malo da nemisli da sam laka, pa krenu izgovori po redu 1,...2,...3,......4,..........5........... ili nasumicno, sta god joj padne na pamet . ima i toga
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Hehe e to je već filozofsko pitanje ;).....šalim se jeste u pravu si ima i toga :)
 
Natrag
Top