ZyXEL P660HTW2 Wireless?

Član
Učlanjen(a)
17.03.2013
Poruka
3
Pozz svima, koristim modem ZyXEL P660HTW2, ali imam problema sa Wireless-om..Pusten siglan, sve oke, ali kad se konektujem nece nigdje da mi udje, ni u jednu stranicu, dok preko kabla sve radi normalno. Do cega bi to moglo biti ?
 
Član
Učlanjen(a)
17.03.2013
Poruka
3
Druze, upaljeno sve, ali ja se mogu povezati na njega, ali nece internet, nmg uci ni na jednu stranicu..
 
Član
Učlanjen(a)
23.05.2013
Poruka
8
Tako se i meni nekada desi, nece nekada da udje pa pokusam poslije nekada radi normalno, pokusaj ga resetovati, ima ona caka iza, sa rupicom pa vidi onda.
 
Član
Učlanjen(a)
17.03.2013
Poruka
3
Ma sve sam radio i nece. Racunao sam da stavim novi firewall, ali onda mi nece raditi IPTV
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
udji u podesavanja rucno preko browsera ili preko dosa i resetuj mu softver, ne pomaze uvijek dugme
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
kucanjem IP adrese u browser, uvijek bude neka po defaultu, sta znam, 192.168.1.1 ili 192.168.2.1, ako ne onda preko dos-a koristeci komandu telnet, malo sam zaboravio ove stvari, nisam odavno cackao po ruterima, proguglaj
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Ако ваш бежични интернет не ради на рачунару и рутер (хуб) је повезан на Интернет, постоје два могућа разлога за ову дилему. Или не можете да се повежете са бежичном мрежом, или сте повезани на рутер (мрежа) и ваше рачунарске мреже подешавања изазивају проблеме. Да бисте то поправили, можете да покушате да ресетује рутер, искључите напајање и прикључите га поново унутра Када сте то урадили, најбоље је да и власт низ твоје кабловски модем на минут или тако да поновно свој ИП (под претпоставком да је статичка ИП адреса адреса). Ако још увек не можете да се повежете на Интернет, након ваш модем ресетује, покушајте поновно повезивање на мрежу и уносите исправну мрежни кључ. Ако се ово не уради, онда покушајте да приступите рутер преко интернет претраживача и конфигурисати га вашим потребама. Да бисте приступили рутер, инстуцтионс треба да буде у производа Мануел. (нпр. Д-Линк рутери се приступа уносом 192.168.0.1 у у линију адресе). Када уђете у фирмваре рутера опције, требало би да постоји дугме за подешавање и то је напред одатле.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top