Zvuk mi prekida u reprodukciji neke pjesme.

Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
31
Pozdrav svima,kada pustim,pjesmu,zvuk ili bilo kakav audio zapis prekida mi,znaci reprodukuje zvuk pa stane,pa opet reprodukuje pa stane i tako.Pa ko moze nek pomogne.pozzz
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pa reci prvo koja ti je konfiguracija, jel imas zvucnu karticu, jel se to oduvek desava ili tek od sada?
daj malo informacija, da bi mogli da ti pomognemo...
a moze biti do drajvera, preopterecenog sistema itd...
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
31
Konfiguracija 2.9 Ghz dual core, 1gb rama,graficka nvidia ge force 9800gt 512 mb,160 gb hard disk a zvucna je obicna integrisana,,,skoro mi se to pocelo desavati,nekad se desava nekad se ne desava..
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
31
Bilo koji player da koristim,winamp,windovs media player,traktor dj studio, i preko youtube,,isto.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
18
moja preporuka je da digneš sistem ponovo u mene se to isto dešavalo i sve sam probao i ništa dok nisam formatirao računar. to je vjerovatno neka greška pri podizanju sistema. u windows 7 se to dešava najćešće. nezz jel ti windows 7?
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pogledaj kontakte, kablove, mozda su osteceni...pogledaj delove na maticnoj, da se neki nije odlemio...
reinstaliraj drajvere...
ja sam bas juce neki komp sredjivao, doduse zvucna je bila posebna, ali je bio isti problem...
kada sam pogledao zvucnu, kondezatori na njos su bili skroz sabijeni, i jedan se odlemio...
samo sam ga vratio, i problem je resen...
 
Natrag
Top